hourglass-1703330_1920

Nów w Pannie w trygonie do Urana, czyli zaplanuj swoje Marzenia!

Ach, jak ja czekałam na ten Nów! Plan działania w dłoń i cała na przód w ślad za marzeniami!

Sierpień był niesamowity pod wieloma względami. Osobom z silną obsadą znaków trygonu ognia (Barany, Lwy i Strzelce) przyniósł mnóstwo okazji biznesowych. Wystarczyło tylko przysiąść i przycisnąć. Natomiast to, co działo się na poziomie osobistym, często przypominało mozolne przeciskanie się przez kanał rodny. Wynikało to z połączenia Saturna retrogradującego (czyli poruszającego się ruchem wstecznym) przez związane z karmą Węzły Księżycowe. Dlatego z taką radością warto przyjąć ten Nów i szansę na kolejny początek!

Nów odcina nas od tego, co było i przenosi w zupełnie inny świat. Jaki? Absolutnie ziemski.

 

Nów jakiego dawno nie było!

W konfigurację Nowiu, który ma miejsce dzisiaj w 6 stopniu znaku Panny, zaangażowana jest oczywiście para Świateł – Słońce oraz Księżyc. W tym znaku jest też obecnie Wenus z Marsem, czyli astrologiczna para kochanków, a także posłaniec wieści wszelakich – Merkury. Mamy więc niesamowicie skoncentrowaną energię znaku Panny, która archetypowo wiąże się przede wszystkim z planowaniem a także czystością, niewinnością i prostolinijnością. Panna nie kłamie, bo widzi prawdę. Widzi i ją nazywa. To ładne, bo równo ułożone, a tamto brzydkie i śmierdzące. Panna dobrze wie, co się jeszcze przyda, a z czym trzeba się rozstać bez oglądania się za siebie. Potrafi podzielić świat nie tylko na czarno i biało, ale widzi też tryliard odcieni szarości.

Na wszystko ma odpowiednią szufladkę i oczywiście nazwę. Jej umysł jest wszechstronny, ale też krytyczny, bo stan zastany bez końca porównuje ze stanem idealnym. Stąd też jedną z jej kluczowych wad jest nadmierne krytykanctwo – w stosunku do organizacji świata, innych ludzi i oczywiście samej siebie. Gdyby to od Panny zależało, liście jesienią spadałyby w równych rządkach.

 

Pomoc od Urana, Saturna i Plutona

Na szczęście w tym Nowiu z pomocą przychodzi Pannie Uran w znaku Byka (kolejny znak z trygonu Ziemi), który mówi jej, żeby wyluzowała i dała porwać się obfitości życia!

Do tego dochodzi zdyscyplinowany Koziorożec (trzeci, ostatni znak ziemski), który gości obecnie Saturna oraz Plutona. To dwie ekstremalnie znaczące planety, które związane są ze strukturą, karmą, przemijaniem i rodzeniem się na nowo!

 

Co przyniesie nam energia Nowiu w Pannie?

Po pierwsze pozwoli na nowy start! Warto wdrożyć teraz projekty, którym patronuje ten znak, a więc te związane przede wszystkim ze zdrowiem, dietą i porządkiem. Merkury, który jest patronem Panny, zadba też o planowanie, a ponieważ w trakcie Nowiu łączy się harmonijnym trygonem z Uranem, to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki będziemy mieć dostęp zarówno do tego, co świadome i znane (Merkury), jak i do tego, co podświadome, ukryte i wyparte (Uran). Możemy liczyć na przebłyski intuicji i zajrzeć w rejony naszej duszy zazwyczaj przed nami ukryte. Siła Panny pozwoli nam wszystko doskonale zaplanować, Urana w Byku – dodać tym planom szaleństwa, a Saturna i Plutona w Koziorożcu – osiągnąć każdy cel z żelazną dyscypliną, pozbywając się przy okazji z życia tego, co się przeżyło.

 

Czas na zaplanowanie marzeń!

Wykorzystując ogromną i magiczną siłę tego Nowiu, jutro podczas warsztatów na warszawskim Żoliborzu pomogę każdej z uczestniczek wykonać jej unikalną Mapę Marzeń – kompas, który przybliży je do tego, by żyć na 100%. Jeśli Ty także chcesz do nas dołączyć, zostało jeszcze tylko jedno miejsce, które możesz zarezerwować tutaj. Czasami najlepsze decyzje to te podjęte spontanicznie i w ostatniej chwili ?.

Jeśli mieszkasz poza Warszawą, to możesz wykorzystać ten weekend, by ułożyć nowy plan działania na najbliższe pół roku! Pamiętaj, by myśleć szeroko, a przede wszystkim, by uwzględnić w tym planie swoje najskrytsze marzenia. Zrób remanent umysłu i serca, i odetnij się od tego, co ciągnie Cię w dół. Na pewno jest w Twoim życiu chociaż jedna dziedzina albo jeden temat, który domaga się uzdrowienia. Nów w Pannie z 30 sierpnia doskonale się do tego nadaje.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments