europe-2790933_1280

Nów w Rybach, czyli podróż do innego wymiaru

W sobotę 13 marca 2021 przed południem wraz z Nowiem w Rybach wchodzimy w nowy etap Cyklu Księżycowego, który potrwa do 21 września. Jakie energie nam przyniesie?

 

W teorii Nów to zawsze nowe rozdanie. Gdy raz na miesiąc Księżyc spotyka się ze Słońcem w jednym z 12 znaków zodiaku, Gwiezdne Anioły dmą w trąby i ogłaszają reset podniebnego zegara! Wszystko znów można zacząć jeszcze raz!

 

Nów Nowiowi nie równy

Lecz są Nowie, które z radością zaczynania mało mają wspólnego, bo odbierają paskudne aspekty planetarne, i brzmią raczej jak irytujący odgłos wozów policyjnych zasuwających pod Twoimi oknami w gorący letni poranek. A gdy Nów trafia na retro (Merkurego, Wenus albo Marsa), to ten gwiezdny zegar totalnie wbrew logice zasuwa do tyłu.

 

I właśnie taką sytuację mieliśmy miesiąc tematu, podczas Nowiu 11 lutego 2021. Towarzyszyła mu zarówno retrogradacja Merkurego, jak i kilka ostrych kwadratur z udziałem Marsa, a one zawsze niosą (delikatnie mówiąc) napięcie.

 

Wyciśnij ten Nów jak cytrynę

Na szczęście nic nie trwa wiecznie, i oto przed nami Nów w Rybach! I choć znak ten obok niepodważalnych zalet ma też kilka wad (o czym innym razem), to nie narzekam, biorę ten Nów z 13 marca z dobrodziejstwem inwentarza, i wyciskam z niego, co się da! A co się da?

Wyobraź sobie, że w Twoim życiu wszystko jest na wczoraj. Żyjesz w ciągłym biegu – jedną ręką opłacasz rachunki i podpisujesz umowy, drugą ustawiasz spotkanie (online), a trzecią (?!) gotujesz kolację dla trzech osób z tego, co akurat masz w lodówce. A to wszystko w 15 minut, bo przecież czas to pieniądz i efektywność jest na wagę złota.

 

I nagle. Słychać. Dzwonek. Do drzwi.

 

Uszczypnijcie mnie, czyli Królewna Śnieżka przyjeżdża w gości

Oto na progu Twojego mieszkania na trzecim piętrze bez windy stoi ona – Królewna Śnieżka. W gości dziewczyna przyjechała, i czy mogłaby już wejść, bo za chwilę dołączy Książę na białym Koniu. Jej przyjaciele są zmęczeni (nagle widzisz te wszystkie ptaszki i jelonki, które biegały za nią u Disneya), no i ona też chciałaby się odświeżyć po podróży, więc czy zamiast stać tak z rozdziawioną buzią, możesz ją wreszcie wpuścić?

 

Marcowy Nów, czyli magia, Panie!

To właśnie Nów w Rybach AD 2021 – Księżyc, Słońce, Neptun i Wenus w najbardziej zakręconym miejscu zodiakalnego koła. Więc zapnij pasy, żeby nie odfrunąć, bo o to – przy takim nagromadzeniu planet w znaku największego marzyciela – nie trudno!

 

Z drugiej strony,  jeśli na co dzień żyjesz w kołowrotku chomika, spoza którego nie widzisz ani gwiazd w nocy, ani błękitnego nieba w dzień, to odetnij wszystko, co Cię więzi, złap Śnieżkę za rękę, i daj się porwać! Bo warto.

 

Wenus w Rybach, czyli Hymn o miłości

Wenus uwielbia być w znaku Ryb! Cały ziemski glob oplata wtedy swymi złoto-błękitnymi nitkami miłości, i niczym Matka Gaja szepcze nam do ucha, że kocha nas na zawsze. Wenus w Rybach to czysta miłość. Miłość bezwarunkowa. Wzór dla wielu niedościgły, lecz nie dla Wenus.

 

Neptun w Rybach, czyli wake up!

Z kolei Neptun to wyższa oktawa Wenus! To otwarcie na inne wymiary czucia i rozumienia. Widzenie sercem, widzenie głębiej i dalej, poza czas i poza zasłony oddzielające iluzję od prawdy. I to właśnie Neptun w Rybach (w tym znaku od lutego 2012 roku do marca 2025) odpowiada za rozkwit duchowości i globalne przebudzenie ludzkiej świadomości, które leci przez świat niczym ogniste domino.

 

Czym wibrujesz, to Ci się wyświetla

Nów 13 marca 2021 zaprasza nas, byśmy sprawdzili na ile to, co czujemy, kreuje naszą rzeczywistość, i na ile jest ona plastyczna. Nów przypomni nam, że jako ko-kreatorzy tworzymy swoje życie, wybierając z pola nieskończonych wariantów rzeczywistości te, które idealnie pasują do naszych wibracji: naszych myśli, słów, emocji i przekonań.

 

Kwestionuj wszystko! Zakrzywiaj czasoprzestrzeń!

Energia tego Nowiu sprzyja nowym początkom! Niektórzy skoczą całym sobą w odkrywanie duchowości, piątych wymiarów, bytów astralnych lub dawno utraconej więzi z bogiem.

Inni całkowicie otworzą się na doświadczanie romantycznej miłości, bez żadnych granic czy uprzedzeń.

A niektórym Nów da impuls do tego, by zakwestionować zastaną rzeczywistość i stworzyć wreszcie swój własny świat. Taki, w którym w piątek późnym wieczorem Królewna Śnieżka wjeżdża Ci na chatę. Kto kreatorowi zabroni!

 

Kto najmocniej odczuje energie Nowiu?

Nów z 13 marca 2021 będzie miał swoją kulminację podczas Pełni w znaku Ryb 21 września 2021.

Sobotnia energia będzie sprzyjać znakom należącym do żywiołów Wody i Ziemi: Bykom, Rakom, Pannom, Skorpion, Koziorożcom i Rybom, oraz osobom, które mają w tych znakach Księżyc, Wenus lub Ascendent.

Strzelce i Bliźnięta mogą poczuć się zalane emocjami – swoimi lub innych ludzi, ale spokojnie – finalnie wyjdzie Wam to wyłącznie na dobre. Bo taki Nów, jak ten 13 marca, jest jak odnaleziony skarb!

 

 

5 1 vote
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments