nów w Baranie

Nów w Baranie czyli kolejny przełom i krok w stronę prawdziwej wiosny!

W piątek 5 kwietnia o godzinie 10:50 rano czasu polskiego czeka nas energetyczny Nów w znaku Barana – Księżyc połączy się ze Słońcem, by rozpocząć nowy cykl. Co prawda na totalną astrologiczną wiosnę i wyjście z Sezonu Ryb przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, niemniej ten Nów pomoże nam wspiąć się o kilka kolejnych poziomów energetycznych ponad marcowy marazm!

 

 

Nowe rozdanie

Nów w Baranie należy do moich ulubionych w ciągu całego roku, ponieważ daje nam wszystkim mnóstwo energii – takiego ekstra kopa do działania. To czas na przemeblowanie – dosłownie i w przenośni.

Nie musisz przechodzić kursu u Marie Kondo, aby wiedzieć, że porządkując przestrzeń, zmieniasz sposób widzenia świata. Zabierając się za porządki w swoim mieszkaniu (ogrodzie, piwnicy, garażu) i życiu, zobacz, co się już przeżyło i wyrzuć to bez żalu. Naprawdę nie musisz przez kolejne lata ciągnąć za sobą wora ze wszelkiego rodzaju śmieciami. One odbierają Ci energię. I absolutnie nie sprzątaj w stylu ciągle wahającej się Wagi, zbierającego wszystko ze względów sentymentalnych Raka czy oszczędnej Panny, która mnóstwo zbędnych rzeczy zostawia „na czarną godzinę, bo a nuż się przyda!”.

 

Działaj!

Wyrzucaj, oczyszczaj, wpuszczaj świeże powietrze do swojego życia! Baran nie pyta, czy może. Robi dokładnie to, co chce. A jak wyrzuca, to bez sentymentów!

Przestań odkładać zmiany w swoim życiu na jutro! Jeśli do tej pory brakowało Ci odwagi i energii,
by zacząć nowy rozdział w życiu, Nów w Baranie pomoże Ci pchnąć wreszcie drzwi
z napisem „zmiana”.

Nów w Baranie zachęca nas do postawienia na siebie, do bycia liderem, prekursorem, kreatorem nowych trendów. Tym, który się nie boi. Tym, który ma odwagę i może pociągnąć za sobą innych.

 

Zmiany – mile widziane czy z przymusu?

Podczas kwietniowego nowiu potężną dawkę energii dostaną Barany urodzone w okolicach 5 kwietnia, Lwy z okolic 5 sierpnia i Strzelce urodzone blisko 5 grudnia. Jeśli należysz do tego grona, Twoje żagle na pewno nabiorą teraz wiatru, a podróż zwana życiem – rozpędu.

Postawione na siłę do pionu mogą się z kolei poczuć Koziorożce, Raki i Wagi z połowy znaku
(4-6 stycznia, 4-6 lipca, 4-6 października). Co prawda Wy również zaczniecie nowy rozdział swojego życia (nawet ten krótki), jednak z przymusu.

Ponieważ nów znajdzie się w kwadraturze do Plutona i Saturna w Koziorożcu, każdy z nas będzie musiał pokonać swoje kompleksy i szkodliwe przekonania, by pójść dalej w wybraną stronę. Czas odciąć się od negatywnych wzorców i kompleksów wyniesionych z dzieciństwa. Uważaj, by w całym tym procesie nie użalać się zbytnio nad sobą i nie ustawiać się w pozycji ofiary, o co będzie szczególnie łatwo przy taki silnej obsadzie znaku Ryb.

 

Co się wydarzy 22-23 kwietnia?

Piątkowy Nów to przygrywka do tego, co zadzieje się następnego dnia, w sobotę 6 kwietnia, kiedy Księżyc przejdzie do znaku Byka i spotka się tam z Uranem. Obie te planety pokażą nam, czego mogą dotyczyć zmiany, które nadejdą nieco ponad 2 tygodnie później (22-23 kwietnia). Atmosfera będzie elektryzująca. Możliwe są różne nagłe wydarzenia, niesamowite spotkania, aczkolwiek wszystkie one powinny one przybrać pozytywny obrót.

Dużą ostrożność powinny jednak zachować Skorpiony, Wodniki i Lwy z samego początku znaku. W przeciwnym przypadku będziecie musiały wypić piwo, którego naważycie, ponieważ opcja „undo” działa w wielu programach, ale w prawdziwym życiu niestety nie.

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments