Zobacz opinie moich cudownych Klientek

„Nic się nie dzieje bez powodu, wszystko jest ze sobą powiązane” - tak nazwałabym pojawienie się Ciebie w moim życiu oraz przejście przez 6 tygodniowy proces Kreowania Rzeczywistości. 
Dzięki pracy z Tobą zaczęłam realizować swoje cele, pracuję z WIZJĄ mojej spełnionej przyszłości - co niby jest proste, ale nie łatwe. Poprzez prace z Tobą dołożyłam kolejną cegiełkę do mojego domu „samopoznania”. Tati, jestem wdzięczna oraz jestem pełna uznania dla Twojego profesjonalizmu! 
Tati, bardzo Ci dziękuję za dzisiejszą sesję. To było wspaniałe przeżycie. Z przyjemnością przesłucham nagrania i zdecydowanie zadanie domowe będzie przerobione ❤ Masz niesamowitą energię!
To spotkanie wczorajsze tak mi odblokowało mózg, że nie mogłam aż usnąć! Miałam tyle pomysłów na raz: na biznes, i w ogóle, na to jak poukładać moje życie.

To jest niesamowite, jak strach paraliżuje człowieka! Ja wiem, że cała ta energia była we mnie, ale po prostu dostałam takiego kopa od Ciebie do działania, że to jest aż niemożliwe, jaki w nas jest potencjał.

Tak więc bardzo Ci dziękuję, bo mam teraz po tej sesji taką fajną energię w sobie i mam nadzieję, że utrzymam ją jak najdłużej, bo jest mega produktywnie, mega!
Bardzo Ci dziękuję 🙏 bo to swego rodzaju niezaprzeczalny dokument potwierdzający jak działam 😉 Wszystko dotarło. Jest super. Zrobiłam mnóstwo notatek. Od dawna wiedziałam że jest u mnie tak jak mówisz, że jest, tylko brakowało mi słów aby to nazwać. Artur też został w 100% rozszyfrowany 😀 i zaraz wrzucę mu w grafik odsłuchanie tych nagrań 👍 Z pewnością te informacje pomogą nam jeszcze precyzyjniej działać.

I co ciekawe, od zawsze gdy myślałam o pieniądzach, intuicyjnie przychodziło do mnie jedno zdanie: moje pieniądze są w moim domu. Do dnia dzisiejszego nie wiedziałam do końca o ci chodzi. Przerabiałam wszystko, co mi przyszło do głowy i co było związane z domem rodzinnym. A dziś dzięki Tobie zrozumiałam, że chodzi o Dom Astrologiczny 😀. Że rozumiejąc siebie, czas narodzin i dom związany z moim horoskopem, wiem już gdzie są moje pieniądze 💰💸💪👍😘
Dziękuje za dzisiaj nawet nie wiesz jak ogromna robotę robi twoja praca. Jestem tak wdzięczna "że Cię mam" 🤍
Przeczytałam horoskop na szybko i pochłonęłam lekturę na raz (przyjemnie czyta się o sobie 😂). Świetnie się to czyta, tekst jest bardzo spersonalizowany (taki dla mnie i tylko dla mnie 🥰). Zaraz zaczynam drugie podejście w czytaniu z analizą, czy oby na pewno wszystko rozumiem. Dziękuję Ci bardzo za ten kawał serducha włożony w mój horoskop, a i forma graficzna jest przepiękna.
Robiłam zarówno horoskop partnerski, jak i prognozę na cały rok. W partnerskim dokładnie opisałaś mojego partnera, jego dom rodzinny, o tym, czego by chciał, ale też, czego on nie potrafi mi dać, bo tego w sobie nie ma. No po prostu sztos! Jeśli chodzi o tę prognozę na cały rok, to jest przekot! Właśnie do niej wróciłam, po pół roku. Opisałaś dokładnie całą energię, jak było, jak się teraz czuję, jak mi się zmieniają pewne rzeczy, jakie pojawiają się pytania – to wszystko się tam znajduje. Mówiłaś, że będę miała zmianę mindsetu, jeśli chodzi o pieniądze, wycenę pracy, szklany sufit finansowy – i dokładnie tak teraz jest. Powiedziałaś też, że albo mój związek się przeformułuje albo zmienię obiekt westchnień – zaręczyliśmy się i mamy datę ślubu. Horoskop na cały rok to jest 100% prawdy. To jest samo mięso. Bez zbędnego pitu pitu. Wszystko o tym, przez co albo przechodziłam albo obecnie przechodzę. To jest niewiarygodne jest! W następnym roku na pewno biorę!
Marta
HOROSKOP na cały rok i horoskop partnerski
Bardzo dziękuje Pani Tatianie za konsultację. Miałam okazje spotkać się z Panią osobiście. Niesamowita wiedza, dokładne wyjaśnienia poparte przykładami. Dodatkowo można było nagrać sesję, co jest ogromnym wsparciem i możliwością powrotu do sesji. Jestem pod wielkim wrażeniem, że ktoś odczytał na podstawie horoskopu kim jestem i to ze szczegółami. Pani Tatiana również pokazuje zmiany które zachodzą na przestrzeni życia. Ja z pewnością będę wracać do Pani Tatiany oraz polecę takie konsultacje moim znajomym. Magiczne spotkanie - dziękuję!
Ilona
HOROSKOP URODZENIOWY - KONSULTACJA STACJONARNA
Bardzo Ci dziękuję za wczorajszą długą rozmowę. Jest to dla mnie nie samowite, ile możesz powiedzieć o mnie, mojej rodzinie, nie znając Nas. Szczerze, nigdy nie miałam przekonania do tego typu horoskopów. Była to bardziej opinia innych jak moja własna. Uważam, że absolutnie „każdy” powinien przynajmniej raz zrobić sobie taki prezent i wykupić „horoskop premium”. Dzisiaj po dobrze przespanej nocy- obudziłam się z przemyśleniami o horoskopie o naszej cudownej rozmowie i szczerze dziękuję, że jesteś i że robisz to co robisz! ❤️❤️❤️
Ewelina
HOROSKOP PREMIUM
Droga Tati, dostałam, odsłuchałam raz na szybko w autobusie i nie wiem kiedy ten czas mi zleciał! Cudownie się Ciebie słucha! 🙂 Dziękuję Ci bardzo! Ściskam i pozdrawiam! Wdzięczna Basia
Basia
HOroskop indywidualny SOLID, AUDIO
Masz taka wiedzę Tati, to się wszystko pokryło z gwiazd co powiedziałaś. Ja oczywiście jestem wciąż oszołomiona.. ale wiadomo ze szczęśliwa z wyników.. będę szukać tych medytacji, dziękuje za podpowiedz ❤️❤️❤️ I za wsparcie tez dziękuje cały czas.
Gosia
konsultacja astrologiczna
To, co dostałam, powaliło mnie na łopatki. Jestem zachwycona zaangażowaniem, pracą i sercem Tatiany. Gorąco polecam! PS Tati, jeszcze raz dziękuję!
Justyna
KONSULTACJA PARTNERSKA
Bardzo Ci dziękuję. Poczułam moc. Chęć zmian. Porządków. Potrzebowałam tego. Bardzo.
Monika
KONSULTACJA ASTROLOGICZNA
Horoskop przygotowany przez Tatianę zabrał mnie w magiczna wędrówkę od mojego dzieciństwem poprzez dorastanie aż do dorosłości i chwili obecnej. Podróż ta wypełniona była informacjami, które rozjaśniły, wytłumaczyły i pomogły mi zrozumieć wiele rzeczy. Tatiana ma bezsprzecznie ogromna wiedzę astrologiczną, ale co moim zdaniem ważniejsze, ma cudowną umiejętność przełożenia jej na ‚język ludzki’. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co dla mnie przygotowała! Jeszcze raz bardzo dziękuję, jestem zadowolona na 1000 i więcej procent:)
Julia
HOROSKOP partnerski PREMIUM
Poznałam Tatianę kilka miesięcy temu i myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że dopiero od tego momentu (a mam już czwarty krzyżyk na karku :)) mój mindset wszedł na właściwe tory. Przygotowany przez Tati horoskop miłosny pozwolił mi zrozumieć mechanizmy rządzące moimi wyborami życiowymi. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, którą posiada Tati i sposobem w jaki ją przekazuje i tłumaczy wątpliwości. Krótko mówiąc klocki wskakują na swoje miejsce. Jestem zachwycona tak obszernym materiałem przesłanym przez Tati. Przyznam się, że często do niego wracam i ciągle odkrywam coś nowego, co jest warte zatrzymania się i przemyślenia. Krótko mówiąc jestem wdzięczna gwiazdom za możliwość poznania Tatiany 🙂
Kasia Wesołowicz
HOROSKOP MIŁOSNY & KONSULTACJA Z KREOWANIA RZECZYWISTOŚCI
Odezwalam sie do Tati w momencie zmian w moim zyciu. Nie wiedzialam czego oczekiwac. Nie mialam tez konkretnych pytan. Wybralam sobie Horoskop Indywidualny- najlepiej pasowal do mojej, wtedy obecnej sytuacji. Tati w prosty i klarowny sposob wyjasnila mi nie tylko co sie dzieje w moim zyciu, ale rozniez nakreslila jak moja przeszlosc wplywa na to co sie dzieje w danym momencie. Tati otworzyla mi oczy na wiele aspektow mojego zycia. Dzieki niej pokierowalam swoimi wyborami w sposob, ktorego bym nigdy nie wybrala. To zaowocowalo duzymi zmianami - na plus. Od tamtego czasu pracuje z Tati i goraco ja polecam.
Ania
STAŁA KLIENTKA
Ostatnie wydarzenia w moim życiu, brak sprecyzowanej, jasnej sytuacji - drogi, którą mam dalej pójść, całkiem przypadkiem (szukając zupełnie czegoś innego) skierowały mnie właśnie do Tati. Teraz już wiem, że tak musiało być. Jestem Bardzo Wdzięczna "losowi", że tak się zadziało 😘. Tati: to Cudowna Osoba łącząca w sobie Ogromne Serce - zarówno do osób, jak i tego co robi - z wręcz niesamowitą wiedzą "astrologiczną" i umiejętnością jej interpretacji w kontekście osób, zdarzeń... Zarówno w "formie pisemnej", jak i "ustnej". Mówiąc wprost: POLECAM Bardzo i lekturę i rozmowę!!! 🥰 Jeszcze raz Bardzo Dziękuję Droga Tati!!! ❤️
Beata Gronkiewicz
HOROSKOP indywidualny SOLID
Podczas mojego udziału w Programu Coachingowym z kreowania rzeczywistości były momenty po prostu magiczne ... ☺️Ja wierze w sile przyciągania ale nie sądziłam ze mam aż taka moc kreacji a widać mam i to spora 😉😎😎 ps i piękne są tez medytacje które dla mnie zrobilas ogromna wartość dodana ☺️
Ewa
6-tygodniowy intensywny program coachingowy
Ten Program to jest petarda! Mogłabym go robić co chwilę od nowa - tak lubię stan, w który mnie wprowadza! Szkoda że trwa 6 tygodni bo dla mnie mógłby trwać 6 miesięcy. Dziękuję za wszystko! Za pokazanie mi, jak piękny może być mój świat. I za Twój niegasnący optymizm. Tati you are the best! ❤️🙏 A medytacje wymiatają!❤️
Marysia
6-tygodniowy intensywny program coachingowy
To nie newsletter, zgadzam się z inną czytelniczką, to e-book. A tak naprawdę kurs astrologii w praktyce! Pomijając merytoryczne aspekty - masz dar przekazywania wiedzy bez lania wody (to akurat rzadkie i mega cenne), lekkie pióro i humor w punkt, newsletter jest marketingowym majstersztykiem. Człowiek czyta i po prostu wie, że bez horoskopu indywidualnego ani rusz. A później, hmmm, parafrazując klasyków, once you're into that, you never go back.
Cathy
NEWSLETTER PREMIUM
Cudownie się czyta ten newsletter. Ogromna dawka wiedzy i inspiracji. Zresztą jak zawsze u Ciebie. Profesjonalizm level master.
Ela
NEWSLETTER PREMIUM
Wzruszyłam się. Cudna ta medytacja. Masz do tego dryg. .... i ten głos!
Kamila
MEDYTACJA DEDYKOWANA
Nie miałam pojęcia, że medytacja może być napisana dla kogoś! Fajnie, że robisz takie rzeczy - to jest mega potrzebne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach! Cudownie ustawia głowę i odstresowuje.
Kasia
MEDYTACJA DEDYKOWANA
Co najbardziej podobało Ci się na Kursie Astrologii dla Początkujących? Kiedy klocki zaczęły do siebie pasować kiedy zaczęliśmy patrzeć na własne i bliskich horoskopy. Ogólnie super przygotowane lekcje, dużo wiedzy, fajni ludzie i najlepsza prowadząca 🙂
Uczestniczka
AKADEMIA ASTROLOGII
Co najbardziej podobało Ci się na Kursie Astrologii dla Początkujących? Elastyczność prowadzącej, podążanie za uczestnikami, kameralna grupa, przygotowane materiały (jasno i czytelnie), Tati, atmosfera, otwartość, możliwość wypowiedzenia się, analiza horoskopów, nacisk na praktykę, sesja q&a, zoom, grupa na fb, właściwie to wszystko mi się podobało.
Uczestniczka
AKADEMIA ASTROLOGII