Merkury w Wadze

Merkury w Wadze, czyli takt, kulturka i łagodna komunikacja

W poniedziałek 30 sierpnia planeta komunikacji Merkury przechodzi do znaku Wagi.

Zostawia za sobą energię analitycznego myślenia, ciągłego planowania i wchodzenia głęboko w szczegóły. Teraz najważniejsze będzie dla nas znalezienie wspólnej płaszczyzny z rozmówcą – partnerem, dziećmi, przyjacielem, klientem, szefem lub pracownikiem.

 

Wyjątkowo długo

Merkury będzie w znaku Wagi wyjątkowo długo, bo aż do 5 listopada, czyli ponad 2 miesiące. Wszystko za sprawą retrogradacji tej planety, która skłoni nas do przemyślenia roli różnych relacji w naszym życiu.

Póki co, w tym tygodniu Merkury porusza się jeszcze swoim normalnym tempem, obdarzając nas większą łagodnością, ale też potrzebą brania pod uwagę potrzeb i opinii drugiej strony.

 

Negocjuj, podpisuj umowy, idź na kompromisy

To dobry czas na wypracowanie kompromisów i znalezienie nowych rozwiązań dla starych problemów, z poszanowaniem interesów wszystkich zainteresowanych.

Świetny czas na negocjacje, podpisywanie umów i omawianie ich aspektów prawnych.

 

Zrób imprezę rodzinną!

Pobyt Merkurego w Wadze sprzyja spotkaniom towarzyskim i imprezom. Dobrze udają się też spotkania jeden na jeden, gdzie jest mnóstwo spraw do omówienia.

 

Panną być!

Panny urodzone po 30 sierpnia będą miały to położenie Merkurego wpisane w swój horoskop na kolejny rok życia! Będziecie bardziej niż zwykle umocowane do tego, by wypracować rozwiązania win-win, które zadowolą nie tylko drugą stronę (jak to często w Waszym życiu bywa), ale też Was!

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments