moonlight-5328900_1280

Pełnia w Wadze, should I stay or should I go?

W niedzielę 28 marca 2021 roku mamy Pełnię w znaku kochającej balans i równowagę Wadze. Waga to także relacje, piękno, pieniądze, oraz… sprawiedliwość.

 

W Pełnię zaangażowany jest też leżący naprzeciwko Baran. To oznacza, że możemy niczym Waga wahać się pomiędzy:

  • zgodą a wojną,
  • ratowaniem związku a jego rozwaleniem,
  • chęcią bycia w relacji a wizją bycia niezależnym singlem,
  • i wreszcie między zaangażowaniem wszystkich szarych komórek w dogadanie się, a trzaśnięciem z hukiem drzwiami, odejściem od stołu i zakończeniem rozmów!

 

W czasie Pełni coś się wypełni

Pełnia w Wadze kończy okres, który rozpoczęliśmy Nowiem w tym znaku. Miał on miejsce 16 października 2020 roku, i wiązał się z wyjściem kobiet (i nie tylko) na ulice i szukaniem sprawiedliwości.

 

Powrót do października 2020

Nie był to Nów łatwy. Związana z kobiecą energią Waga, szukająca kompromisów i dążąca do przestrzegania prawa nie miała wielkich szans w starciu z silnie podkreślonym wówczas znakiem Koziorożca, reprezentującym władzę.

Do tego do Nowiu opozycję robił będący wówczas w retro Mars w Baranie, reprezentujący bezsilność męskiej energii i blokadę energii. Ale w retro był też związany z komunikacją Merkury. Jasnym zatem było, że ten Nów tylko Nowiem się zwie, ale nic nowego nie przyniesie.

 

Pełnia kończy to, co zaczął Nów

I oto niedzielna Pełnia kończy ten czas zapoczątkowany w połowie października minionego roku.

Kto wtedy szukał sprawiedliwości, może teraz w okolicach Pełni w Wadze znaleźć rozwiązanie (także w sądzie).

Kto się wtedy zakochał, dziś ma dwa wyjścia – albo przepracować tematy z ostatnich 6 miesięcy i wznieść związek na wyższy poziom, albo… go zakończyć.

Kto wtedy zaczął negocjacje i rozmowy, teraz może dać sobie wreszcie z nimi spokój, lub dojść do końcowych wniosków i ruszyć dalej.

 

Intelekt i intuicja

Mimo silnej polaryzacji, które przynoszą wszystkie Pełnie, mamy tu zarówno sporo silnej energii intelektualnej, jak i ogromnej intuicji. Podkreślone są bowiem wszystkie tak zwane znaki powietrzne (Waga, Wodnik i Bliźnięta), które właśnie z intelektem są związane. Dodatkowo Merkury połączony jest z Neptunem w znaku Ryb.

 

Merkury w Rybach, czyli czujący umysł

Tu od razu trzeba sobie powiedzieć bardzo uczciwie, że nie jest to ulubione położenie Merkurego. Znany jest bowiem z żelaznej logiki i umiejętności przyswajania i przekazywania ogromnych dawek wiedzy. Jednak gdy trafia do znaku Ryb, rzuca w kąt kalkulator, książkę i laptopa, kładzie się na pontonie i dryfuje bez celu po morzach i ocenach, bez świadomości końca czy początku.

Merkury w Rybach nie analizuje, nie dodaje i nie mnoży, nie komunikuje. On czuje.

 

Czy to dobry czas na decyzje?

Dlatego zanim poczujesz, że chcesz walczyć o problematyczną relację lub  wręcz na odwrót: rzucić to wszystko i jechać w Bieszczady, poczekaj z decyzją co najmniej do dnia 19 kwietnia, kiedy Merkury nie tylko wyjdzie z Ryb, ale też przeleci jak strzała przez Barana i wejdzie do Byka.

 

Kiedy powiem sobie dość

Merkury w Baranie nie jest mistrzem dyplomacji i mało go obchodzą argumenty drugiej strony. Gdy 19 kwietnia wejdzie do Byka, uspokoi się i da sobie czas niezbędny do namysłu.

Jeśli jednak potrzebujesz podjąć tak zwaną „męską decyzję” i postawić wszystko na jedną kartę, nie krępuj się!  – czas pobytu Merkurego w znaku Wojownika (Barana) będzie do tego całkiem niezły (4 – 18 kwietnia 2021).

 

Kto odczuje Pełnię najmocniej?

Pełnię z 28 marca najmocniej odczują Koziorożce z końca grudnia oraz Raki z końca czerwca.

O dziwo, główni bohaterowie Pełni, czyli Wagi z końca września oraz Barany z końca marca mogą czuć się teraz całkiem dobrze, a nawet bardzo dobrze, łapiąc wiatr w żagle i czując, że statek zwany życiem wreszcie zaczyna płynąć w dobrym kierunku.

 

Prezent dla Baranów

Dodatkowo, ponieważ w Baranie przebywa obecnie Wenus, Bogini Piękna i Miłości, Baranki mają dobry czas na inwestycje finansowe. Niewykluczone, że do ich drzwi zapuka też nowa relacja, dla której ich serce zabije mocno jak na wiosnę przystało!

 

5 1 vote
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments