pełnia w pannie

Pełnia w Pannie czyli czas na odpoczynek

Jeśli ciężko pracowałyście przez ostatnie dwa tygodnie, dziś czas na zasłużoną przerwę – spacer z ukochanym, spotkanie z psiapsi albo wieczór filmowy z dzieciakami. Innymi słowy włączamy tryb plaża.

Na niebie mamy dziś Pełnię – w okolicach godziny 17tej Księżyc w Pannie ustawi się naprzeciwko Słońca w Rybach. Rozum spotka się z intuicją. Celowe działanie z inercją. Planowanie z marzycielstwem. Chłodny realizm z romantyzmem.

 

Łap równowagę

Dzisiejszej Pełni towarzyszy kilka harmonijnych aspektów, które pozwalają nam złapać oddech i równowagę po zeszłotygodniowych nerwach i chaosie. Mars, który znajduje się w 3 stopniu Byka robi trygon z Księżycem oraz sekstyl ze Słońcem. Z kolei Merkury odpowiedzialny za komunikację robi sekstyl z Saturnem, królem struktury.

Choć pełnia to czas odpoczynku i nicnierobienia, to ta wyjątkowo sprzyja pracy i planowaniu. Z jednej strony dziś i jutro możemy być nieco rozbici, senni, odrealnieni. A z drugiej – możemy czuć silną potrzebę działania i dopinania tematów. I nic dziwnego! Gwiazdy wreszcie uspokoiły się na tyle, byśmy znów poczuli swoją sprawczość i sens działania.

 

Planuj, ale nie wdrażaj

Okres od Pełni (19 lutego 2019) do kolejnego Nowiu (6 marca 2019) tradycyjnie nie sprzyja nowym projektom. Dlatego planujecie do woli, ale wdrażanie planów rozpocznijcie po 6 marca. Jeśli jednak bardzo-ale-to-bardzo zależy Wam na odpaleniu wrotek tu i teraz i rozpoczęciu podróży w nowym kierunku, także biznesowym, to z wachlarza najbliższych dni wybierzcie 20 lutego (środa), 22 lutego (piątek) lub 24 lutego (niedziela).

 

Kto skorzysta?

Dobrodziejstwa Pełni najmocniej odczują Panny, Koziorożce, Byki i Ryby z samego początku tych znaków (24-27 sierpnia, 22-25 grudnia, 20-23 kwietnia, 19-22 lutego). Zwłaszcza kwietniowe Byki mogą odnieść wrażenie, że ich świat wreszcie nieco zwolnił i powrócił do stanu jako takiej normalności.

Z kolei Strzelce urodzone w dniach 22-25 listopada oraz Bliźnięta z początku znaku (23-26 maja) mają przed sobą dwa trudniejsze dni. Harmonia, która otuli świat, może wydawać Wam się złudna, wręcz męcząca i mocno nie z Waszej bajki. Ale nie martwcie się – ten stan minie, zanim na dobre się zacznie.

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments