justice-2060093_1280

Zaćmieniowa Pełnia w Bliźniętach, czyli dzień, w którym teorie spiskowe okazują się prawdą – część II

No więc o co chodzi z tymi zaćmieniami?

Mają one miejsce wtedy, gdy Pełnia lub Nów wypada w tym samym znaku, w którym aktualnie przebywają Węzły Księżycowe. A że Węzły przynoszą ważne kosmiczne przetasowania i upgrejdy, to faktycznie dla wielu ludzi zaćmienia to dopust boży.

 

Wszechświat doskonale wie, co jest dla Ciebie najlepsze, i czasami niczym Wielki Rodzic musi wyrwać Ci z rąk czterdzieste ciastko z kremem, żebyś nie skończył z rozstrojem żołądka. Zwłaszcza jeśli tym “ciastkiem” jest ślepa wiara w przepisy prawa, zagraniczne wycieczki okraszone pobieraniem próbki Twojego materiału genetycznego albo coniedzielne zasilanie tacy złodziei. Masz otworzyć oczy, tu teraz i natychmiast. A jeśli zechcesz je zamknąć ze strachu, spokojna głowa, wszechświat Ci je przytrzyma ?.

Gdy wielkie ideały upadają

Masz ujrzeć czarną stronę Strzelca: kościelną mafię, msze pełne satanistycznych rytuałów i pedofilię księży. Masz ujrzeć upadek prawa i jego wykorzystanie do niszczenia człowieka, którego to prawo chronić miało. Masz zobaczyć, że sprawiedliwość ogranicza się do tego, że dziś gnoi się wszystkich równo, jak leci, wprowadzając horrendalnie wysokie mandaty za spotkanie z Rodziną (Polska), za oddalenie się na 5 km od domu (Australia), lub w ogóle za wyjście z domu (Turcja, wybrane stany w USA),  czy brak maski (większość świata).

 

Niech spadają łuski z moich oczu*

To, co reprezentuje Strzelec, ma odpaść. A Ty masz ten upadek ujrzeć, by wraz z nim zobaczyć prawdę. Prawdę, którą przez długi czas zasłaniało Ci utrzymywane na globalną skalę kłamstwo. Wielkie i strzeliste niczym kościoły, które wznoszono w pradawnych miejscach kultu (tak jak na Jasnej Górze w Częstochowie), by przyblokować ich wielką pogańską moc. (Obrzydzono Ci pogaństwo…? no patrz, cóż za przypadek!)

 

Masz zapłakać nad nieuczciwością i kłamstwami przebranymi w prawo i sprawiedliwość.

 

Masz zapłakać nad wszystkimi dziećmi wykorzystywanymi przez facetów w sukienkach, tych samych panów, którym Twoja (nomen omen!) Bogu ducha winna babcia oddawała ostatnie grosze „po kolędzie”. Masz spojrzeć na swojego syna, na swoją córkę, i zapłakać na dziećmi skrzywdzonymi dla chorych zabaw możnych tego świata.

Kto oślepił sprawiedliwość?

Od dawna tu pod Niebem dzieją się rzeczy, które podobno (!) nie śniły się nawet filozofom. Rzeczy tak niewygodne, że obśmiano je i nazwano teoriami spiskowymi. Najsprytniejsza taktyka świata, ale czegóż można spodziewać się po świecie, w którym bogini Temida ma opaskę na oczach?

Swoją drogą, czyż to nie ciekawe, że ciągle od nowa używa się kawałka szmaty, by oddzielić ludzi od (mówienia lub widzenia) prawdy?

 

Zalety gadulstwa Bliźniąt

Pełnia w znaku Bliźniąt połączona z zaćmieniem to energia potrzebna do tego, by ujawnić prawdę a potem ogłosić ją światu. Bliźniaki bowiem mają gen gadulstwa, który z uprzejmości nazywamy darem komunikacji, i czas go wykorzystać. Niech dowie się prawdy, ten kto znać ją chce, i ten kto zakrywa przed nią oczy!

 

Ile to potrwa?

Żebyśmy się dobrze zrozumieli! – oddziaływanie Pełni 30 listopada 2020 roku potrwa znacznie dłużej niż jeden dzień, choć może stać się ona jakimś bardzo konkretnym zapalnikiem. Jej energię będziemy czuć co najmniej do Nowiu w tym znaku, czyli do 10 czerwca 2021 rok. Choć prawdę mówiąc będzie ona aktywna tak długo, jak długo Węzły pozostaną w znakach Strzelec-Bliźnięta, czyli do stycznia 2022.

 

A co dla Ciebie?

Ponieważ w Pełnię zaangażowany  jest iluzoryczny Neptun, czyli Pan Mgiełka, Twoim mottem powinno brzmieć: słuchaj, analizuj, sam wyciągaj wnioski. „Nie ufaj nikomu”, a zwłaszcza tym, którzy sami ustawili się w pozycji ekspertów od prawa, prawdy, sprawiedliwości i Boga.

Nie wierz w ładne słowa, ani w żadne inne, bo mydlenie oczu może przyjąć formę sączenia jadu. Nie ufaj mediom (Neptun). Włącz sceptycyzm w stosunku do jakichś dziwnych globalnych akcji (Strzelec). Nie ufaj księżom ani naukowcom (Strzelec) – a im więcej tytułów akademickich mają przed nazwiskiem, tym Twój faktor WTF powinien być wyższy.

 

Wszystko weryfikuj. Nie daj się omamić, zmanipulować. Buduj lokalną społeczność. Rozmawiaj z ludźmi. A jeśli chcesz, byśmy żyli w prawdzie – zacznij od siebie. Takie proste, a dla wielu takie trudne, by wreszcie otworzyć się na podtykane pod nos fakty.

 

Kto odczuje Pełnię najsilniej?

Najsilniej Pełnię odczują oczywiście Strzelce (zwłaszcza z przełomu listopada i grudnia). Jakiej prawdy nie chcecie dojrzeć? Czego nie możecie dłużej same przed sobą ukrywać? Co musi ujrzeć światło dzienne, aby tchnąć w Was nowe życie?

 

Z kolei Panny z przełomu sierpnia i września oraz Ryby z przełomu lutego i marca mogą poczuć, że Pełnia stawia je pod ścianą. To one mogą być tymi dziećmi, którym trzeba wyrwać z ręki to ciastko z kremem.

 

Dla Bliźniąt oraz osób, które mają ten znak podkreślony w swoim horoskopie, Pełnia może przynieść zupełnie nowe spojrzenie na stare problemy. Coś trzeba zmienić (a zwłaszcza skończyć), i zmiany te (oraz końce) wyjdą Bliźniakom na dobre!

 

Podobnie Pełnię mogą odebrać Wodniki (szczególnie z przełomu stycznia i lutego) oraz Wagi (z końcówki września i początku października).

 

Inny świat jest tu*

Pełnia w Bliźniętach uczy nas być tu i teraz, bo to właśnie tu i teraz znajdziemy ten lepszy świat. Nie za górami czy za lasami (w energii Strzelca), nie w świecie swoich lęków o zdrowie (energia Panny) ani w jakiejś utopijnej krainie (w energii Ryb).

 

Bo życie tworzymy sami – mówią Bliźnięta. Życie to informacja, kod i program, ciąg jedynek i zer, a Bóg jest w każdym z nas.

 

Miłej Pełni, Kochani!

 

*fragmenty piosenki Antoniny Krzysztoń “Inny Świat”

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
29 listopada 2020 19:53

“Postawienie pod ścianą” – Tati, jakie doskonałe określenie znalazłaś na mój obecny stan emocjonalny! Myśli i emocje się gotują i bulgocą jak w islandzkich gorących źródłach. Wybuch tego wewnętrznego gejzera chwilowo hamuję przy pomocy zwiększonych ilości czekolady, ale trudno stwierdzić, na ile to pomoże Rybce z końca lutego 😉