artem-beliaikin-8AsKha7aIvk-unsplash

Nów w Strzelcu, czyli życie potrafi być piękne!

Ach i och! Zaczynacie czuć już powoli tę ożywczą atmosferę w powietrzu?! To energia Nowiu w znaku wesołego i optymistycznego Strzelca, który czeka nas we wtorek 26 listopada!

 

Rozpocznie on czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia – kupowanie prezentów, strojenie choinek, a potem rodzinne spotkania przy wigilijnym stole i wspólne śpiewanie kolęd. Nie przepadam za zimą, bo kojarzy mi się z zimnem, małą ilością słońca, krótkimi dniami i choróbskami. Ale wszystko jej wybaczam, gdy przypomnę sobie o Świętach i Sylwestrze, o ciepłym świetle lampek przypiętych do choinki i o je cudownym zapachu.

 

Życie to przygoda!

Nów w Strzelcu 26 listopada to przypomnienie, że życie to piękna przygoda i podróż, którą zawsze można zacząć od początku. Spotkanie Słońca i Księżyca przyniesie nam wreszcie upragniony odpoczynek od ostatnich zawirowań i napięć. To także czas na nowe rozdanie i szansa, by wybrany obszar swojego życia zacząć zupełnie od początku.

 

Ciężkie dwa miesiące za nami!

Ożywcza energia przyda nam się po stokroć, bo z punktu widzenia astrologicznego za nami dwa bardzo ciężkie miesiące! Od drugiej połowy września przeszliśmy szereg napięciowych kwadratur między planetami w Wadze i Koziorożcu, retrogradację Merkurego w Skorpionie oraz (jakby tego było mało) ostrą opozycję między egoistycznym Marsem a narwanym Uranem. Ta ostatnia zaczęła się 19 listopada i wraz z nastaniem Nowiu 26 listopada zaczyna się rozluźniać. Przyniosła nerwowość, wypadki, kolizje, bezsenność i myśl, że jeszcze chwilę, a wszyscy oszalejemy!

 

Szklanka do połowy pełna

Podczas listopadowego nowiu Słońce i Księżyc spotkają się na samym początku wesołego i optymistycznego Strzelca. To znak zodiaku, który uczy nas, że przecież szklanka jest zawsze do połowy pełna a życie to radosne doświadczenie, w którym zawsze jest miejsce na dobrą zabawę i spotkanie z przyjaciółmi.

 

Kto odczuje zmiany?

Co prawda w horoskop Nowiu zaangażowana jest jeszcze wspomniana opozycja między Marsem a Uranem, ale są to już jej ostatnie podrygi i ogromne napięcie z nią związane zacznie mijać. Jeśli w ostatnich kilku dniach (zwłaszcza w weekend 23-24 listopada) doświadczyliście przeciążenia emocjonalno-mentalnego, z bezsennością i pogorszeniami nastroju włącznie, to wiedzcie, że to, co najgorsze już za wami, a przed nami dużo pozytywnej energii! Dotyczy to szczególnie osób urodzonych na samym początku znaku Lwa, Wodnika, Skorpiona i Byka.

 

Dobra wiadomość czeka też na przeciągnięte pod kilem Koziorożce, Raki, Wagi i Barany. W grudniu wreszcie złapiecie oddech, a Nów 26 listopada jest tego słodką obietnicą! Uwaga ta dotyczy w szczególności Koziorożców urodzonych między 22 a 28 grudnia. Z każdym kolejnym dniem grudnia Wasz uśmiech będzie się stawał coraz szerszy. To właśnie Was będzie teraz słychać, gdy razem z Pink będziecie gromko śpiewać: “I’m comin’ up so you better get this party started!”.

 

O tym, czego spodziewać się w ostatnim miesiącu roku 2019 i co szykują dla nas gwiazdy opowiem podczas LIVE na Facebooku, w piątek 29 listopada. Bądź ze mną! Jeśli jednym z Twoich marzeń dotyczących grudnia jest znalezienie miłości, poniżej mam dla Ciebie “Listę 15 kluczowych pytań”, dzięki którym sprawdzisz, czy jesteś na to gotowa!

 

UDOSTĘPNIJ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Close Menu
×
×

Koszyk