artem-beliaikin-8AsKha7aIvk-unsplash

Nów w Strzelcu, czyli życie potrafi być piękne!

Ach i och! Zaczynacie czuć już powoli tę ożywczą atmosferę w powietrzu?! To energia Nowiu w znaku wesołego i optymistycznego Strzelca, który czeka nas we wtorek 26 listopada!

 

Rozpocznie on czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia – kupowanie prezentów, strojenie choinek, a potem rodzinne spotkania przy wigilijnym stole i wspólne śpiewanie kolęd. Nie przepadam za zimą, bo kojarzy mi się z zimnem, małą ilością słońca, krótkimi dniami i choróbskami. Ale wszystko jej wybaczam, gdy przypomnę sobie o Świętach i Sylwestrze, o ciepłym świetle lampek przypiętych do choinki i o je cudownym zapachu.

 

Życie to przygoda!

Nów w Strzelcu 26 listopada to przypomnienie, że życie to piękna przygoda i podróż, którą zawsze można zacząć od początku. Spotkanie Słońca i Księżyca przyniesie nam wreszcie upragniony odpoczynek od ostatnich zawirowań i napięć. To także czas na nowe rozdanie i szansa, by wybrany obszar swojego życia zacząć zupełnie od początku.

 

Ciężkie dwa miesiące za nami!

Ożywcza energia przyda nam się po stokroć, bo z punktu widzenia astrologicznego za nami dwa bardzo ciężkie miesiące! Od drugiej połowy września przeszliśmy szereg napięciowych kwadratur między planetami w Wadze i Koziorożcu, retrogradację Merkurego w Skorpionie oraz (jakby tego było mało) ostrą opozycję między egoistycznym Marsem a narwanym Uranem. Ta ostatnia zaczęła się 19 listopada i wraz z nastaniem Nowiu 26 listopada zaczyna się rozluźniać. Przyniosła nerwowość, wypadki, kolizje, bezsenność i myśl, że jeszcze chwilę, a wszyscy oszalejemy!

 

Szklanka do połowy pełna

Podczas listopadowego nowiu Słońce i Księżyc spotkają się na samym początku wesołego i optymistycznego Strzelca. To znak zodiaku, który uczy nas, że przecież szklanka jest zawsze do połowy pełna a życie to radosne doświadczenie, w którym zawsze jest miejsce na dobrą zabawę i spotkanie z przyjaciółmi.

 

Kto odczuje zmiany?

Co prawda w horoskop Nowiu zaangażowana jest jeszcze wspomniana opozycja między Marsem a Uranem, ale są to już jej ostatnie podrygi i ogromne napięcie z nią związane zacznie mijać. Jeśli w ostatnich kilku dniach (zwłaszcza w weekend 23-24 listopada) doświadczyliście przeciążenia emocjonalno-mentalnego, z bezsennością i pogorszeniami nastroju włącznie, to wiedzcie, że to, co najgorsze już za wami, a przed nami dużo pozytywnej energii! Dotyczy to szczególnie osób urodzonych na samym początku znaku Lwa, Wodnika, Skorpiona i Byka.

 

Dobra wiadomość czeka też na przeciągnięte pod kilem Koziorożce, Raki, Wagi i Barany. W grudniu wreszcie złapiecie oddech, a Nów 26 listopada jest tego słodką obietnicą! Uwaga ta dotyczy w szczególności Koziorożców urodzonych między 22 a 28 grudnia. Z każdym kolejnym dniem grudnia Wasz uśmiech będzie się stawał coraz szerszy. To właśnie Was będzie teraz słychać, gdy razem z Pink będziecie gromko śpiewać: “I’m comin’ up so you better get this party started!”.

 

O tym, czego spodziewać się w ostatnim miesiącu roku 2019 i co szykują dla nas gwiazdy opowiem podczas LIVE na Facebooku, w piątek 29 listopada. Bądź ze mną! Jeśli jednym z Twoich marzeń dotyczących grudnia jest znalezienie miłości, poniżej mam dla Ciebie “Listę 15 kluczowych pytań”, dzięki którym sprawdzisz, czy jesteś na to gotowa!

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments