PLAN TYGODNIA(13)

Nów w Skorpionie, czyli Gwiezdne Bum

W czwartkowy wieczór 4 listopada Księżyc połączy się ze Słońcem w znaku Skorpiona, tworząc konfigurację Nowiu. To czas na nowe początki w obszarach, którym ten znak patronuje.

Biorąc pod uwagę, że w Nów zaangażowany jest nieprzewidywalny Uran, możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego, na czele z ciągle zmieniającymi się planami!

 

S jak Skorpion

Skorpion to najintensywniejszy znak zodiaku, i prawdę mówiąc, nie każdemu z tą intensywnością po drodze.

Zamiast jeść miód, Skorpion idzie bowiem prostu do ula i po prostu… żuje pszczoły! „Co on wyprawia, co tu się dzieje?! To absurd!” – ktoś zakrzyknie – i podobne emocje mogą towarzyszyć nam podczas Nowiu Księżyca w czwartek 4 listopada 2021.

 

Sexy Bi*ch

W czasie Nowiu aż trzy planety przekazywać będą na Ziemię intensywną, namiętną i nieco mroczną energię Skorpiona. Może ona obudzić w nas potrzeby, które – wydawałoby się – dawno odłożyliśmy na półkę. Możemy mieć dzikie sny erotyczne, których energia przeniesie się nawet na jawę.

Skorpion to wielki głód i wielka uczta, ale taka, która koi zmysły tylko na chwilę. Skorpionowi bowiem nigdy dość. I to uczucie może teraz towarzyszyć wielu osobom.

 

Normalnie szok!

Nów w Skorpionie zaktywizuje ekscentrycznego i rewolucyjnego Urana. Energia sprzyjać będzie nagłym wybuchom i wielkim skandalom. Wygląda na to, że Nów może nam przynieść nie tylko intensywność, ale też wspomniany szok i zaskoczenie.

 

Kto lub co drenuje Cię z energii?

Nów w Skorpionie to czas, aby dostrzec, gdzie byliśmy manipulowani, wodzeni za nos i traktowani jak źródło darmowej energii. Kto lub co wymagało od nas (lub nadal wymaga!) wielkiego zaangażowania, pieniędzy lub po prostu zylionu czasu.

W czasie Nowiu możemy chcieć temu powiedzieć “dość”, i to w dość radykalny sposób.

 

Saturn na straży dyscypliny

Może się jednak okazać, że na chęciach zrobienia gruntownych porządków i odcięcia od złodziei energetycznych się skończy.

W Nów poza szalonym Uranem wplątany jest również Saturn, a to planeta karmy, która każe Ci wypić naważone piwo do końca. Do ostatniej kropelki.

Dobra wiadomość jest taka, że ten gwiezdny układ gazu i hamulca może nam pomóc znaleźć złoty środek między “już, teraz, natychmiast” a “to się już nigdy nie zmieni”.

 

Autodestrukcja, czyli “Lubię, kiedy nad nami panuje ciemność”*

Najbliższe dwa tygodnie to czas, by skonfrontować się z mrokiem w nas samych. Zabawmy się w detektywów i sprawdźmy, gdzie w naszym życiu balansujemy na granicy życia i śmierci. Gdzie idziemy po złoto, a potem w ostatnim momencie skaczemy głową w przepaść.

Dzięki aktywności Urana podczas Nowiu możliwe są nagłe wglądy, odkrycia i momenty „aha”, które pomogą nam w przyszłości lepiej zarządzać mocą transformacji, i nauczyć się zaczynania od nowa i z nową energią, ale bez wracania do poziomu “zero”.

 

Oczyść się!

Nów w Skorpionie wspiera też procesy regeneracyjne, dlatego to świetny moment na wszelkie rytuały oczyszczające i diety.

 

Zdobądź wiedzę tajemną

Skorpion związany jest także z okultyzmem i wiedzą tajemną! I to właśnie dlatego w energii tego Nowiu wystartuje trzecia edycja Akademii Astrologii.

Przez 6 tygodni będziemy uczyć się o planetach i znakach zodiaku, a wszystko po to, by zrobić horoskopu sobie samemu oraz umieć robić horoskopy innym! Dołącz do nas!

 

Komu Nów przyniesie pozytywnego kopa?

Nów w Skorpionie doenergetyzuje wszystkie Koziorożce, Ryby, Panny i Raki, zwłaszcza te urodzone w okolicy 4 stycznia, 4 marca, 4 września i 4 lipca. Możecie mieć teraz tysiąc pomysłów na minutę i ręce pełne roboty.


Dla kogo trudny Nów?

Z kolei Skorpiony, Wodniki, Byki i Lwy, zwłaszcza te urodzone w okolicach 4 listopada, 4 lutego, 4 maja i 4 sierpnia, mogą mieć totalnie dość tego szaleńczego tempa, któremu równocześnie towarzyszy odczucie uwiązania do czegoś “starego” (starego związku, starych zobowiązań, starej pracy, starych długów).

Chciałoby się nowego rozdania każdą komórką ciała, aleeee…. Wszechświat mówi nie. Najpierw skończ to, co zaczęte, bo inaczej będzie Ci to ciążyło jak kula u nogi.

 

* Fragment tekstu z piosenki “Światłocienie”Krystiana Ochmana.

Co ciekawe, Krystian ma w swoim horoskopie podkreślone te same znaki i planety, które aktywne są podczas Nowiu w Skorpionie!

Niezły smaczek, nie?! 🙂

5 1 vote
Article Rating
Sprawdź jeszcze inne wpisy na blogu!

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments