padlock-4502136_1920

Nów w znaku Wagi, czyli chwilowa przyjemność czy długofalowe efekty

Dziś około 20.30 Księżyc spotka się w koniunkcji ze Słońcem w znaku Wagi, przynosząc nowe rozdania i początki w tematyce związanej z Wenus – w relacjach, pieniądzach i urodzie. Ten weekend to idealny moment na zabiegi kosmetyczne, nowe podejście do tematu zarabiania, inwestowania i oszczędzania. Gwiazdy sprzyjają także otwieraniu nowych rozdziałów w relacjach.

 

Jeśli Twoje serce jest wolne i samotne, w ciągu najbliższych dwóch tygodni otwórz je na nowe znajomości, zwłaszcza jeśli jesteś Wagą, Strzelcem, Wodnikiem, Bliźniakiem lub Lwem urodzonym na początku tych znaków (23-30 września, 22-29 listopada, 20-27 stycznia, 23 maja – 1 czerwca, 23-31 lipca). Jeśli natomiast oddałaś już serce komuś, to czas, by Wasza znajomość weszła na kolejny poziom – wspólne zamieszkanie, zaręczyny lub ustalenie daty ślubu.

 

Weekend przyjemności

Choć Nów przynosi wiele pomyślnych szans w zakresie spraw sercowych, związków międzyludzkich, miłości, pieniędzy a także tematów dotyczących poprawiania urody, to jednak trzeba pamiętać, że raczej przypomina on chwilową przyjemną bryzę niż długotrwały ożywczy deszcz. To, co dzieje się na Niebie teraz i będzie działo się przez większą część jesieni, będzie nas wzywać do wytężonej pracy i ciągłego mierzenia się ze swoimi słabościami.

Saturn i Pluton ciągle pozostają w znaku Koziorożca, do którego Nów robi znakową napięciową kwadraturę. To czas na skonfrontowanie tego, co przynosi nam chwilową przyjemność z tym, co wymaga wysiłku i determinacji, ale przynosi długofalowe efekty.

 

Waga kontra Koziorożec

Energia Wagi jest delikatna, pełna dążenia do harmonii i spokoju. Energia Koziorożca jest ciężka, przepełniona samodyscypliną i poczuciem odpowiedzialności, dlatego znaki te znajdują się w kwadraturze. Każdy z nich jest inny i czego innego chce od życia. Ich pożenienie nie jest łatwe, dlatego możemy spodziewać się całej gamy wyzwań, przed którymi postawi nas los w październiku. Z kolei w listopadzie czeka nas retrogradacja Merkurego w znaku Skorpiona, i bardzo możliwe, że ciężki październik będziemy wówczas wspominać jako całkiem przyjemny.

 

Jak przetrwać próbę czasu?

Dzisiejszy Nów daje nam wskazówkę, że w całej tej harówce, która przed nami, warto postawić na prawdziwe wartości i na pełne miłości relacje, z innymi oraz z samym sobą. Próbę czasu przetrwają te relacje, które z jednej strony oparte zostaną na prawdziwym uczuciu (Waga), a z drugiej będą przedmiotem wytrwałej pracy. Trzeba ustalić zasady, podział zadań, pola wpływów, a potem konsekwentnie się tego trzymać. Czasami może być to trudne, wręcz nieznośne do wytrzymania, ale jeśli piękno i miłość (Wenus) mają przetrwać próbę czasu (Saturn), to wywieszenie białej flagi i obwieszczenie przegranej nie wchodzi w grę.

 

Wieczna miłość, klasa i fortuna

Wenus połączona w astrologii z Saturnem przynosi elegancję i klasę, urodę niepoddającą się upływowi czasu, wieczną miłość, szacunek do pieniędzy i ogromną wypracowaną fortunę. To wszystko leży w naszym zasięgu pod warunkiem jednak, że nie ulegniemy nastrojowi chwili, nawet wtedy, gdy nasz cel będzie ledwie majaczyć na horyzoncie i w głowie cichy głos będzie mówił, by dać sobie spokój.

 

Pierwszoplanowi aktorzy

Czy będzie łatwo? Przez chwilę na pewno, ale jeśli zależy Ci na trwałych efektach, to uzbrój się w cierpliwość i od początku załóż ciężką pracę, bo to hasła, które na sztandarach niesie Koziorożec. Uwaga ta dotyczy nas wszystkich, ale w szczególności Wag, Koziorożców, Baranów oraz Raków, bo to Wy jesteście teraz pierwszoplanowymi aktorami w sztuce wystawianej w teatrze życia.

 

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments