Wielki Trygon w żywiole wody

Czas uzdrawiania ran czyli Wielki Trygon w żywiole wody

Słońce przesunęło się niedawno do znaku poważnego, ziemskiego Koziorożca, który urodził się po to, by pracować, budować i sięgać dalej niż inni. Gwiazdy jednak dają nam znać, byśmy w najbliższych dniach odłożyli pracę na bok i zajęli się uzdrawianiem swoich uczuć. Na kwestie zawodowe i planowanie Nowego Roku przyjdzie czas na początku stycznia.

 

Chcesz wstawić do mieszkania piękną zabytkową gdańską szafę? Super! Tylko najpierw zrób na nią miejsce. A jeśli chcesz zrobić miejsce na piękne życie, wyrzuć z serca i duszy niepotrzebne emocjonalne śmieci. Lęki, łzy, histerie. Niepewność. Bycie „niewystarczająco dobrym”. Niezasługiwanie. Zdrada, odrzucenie, ośmieszenie, poniżenie i odebranie godności. Zbierane latami kotwiczyły Cię w przeszłości i nie pozwalały iść dalej. Od teraz już nie są Ci potrzebne.

 

Krzycz!

Jeśli masz ochotę stanąć w deszczu i wykrzyczeć zachmurzonemu niebu swoje traumy i ból, każdą stratę i zadrę wbitą w serce, zrób to i zacznij w ten sposób proces samoleczenia. Płacz i oczyszczaj się. Zwłaszcza jeśli urodziłeś się pod koniec znaku Bliźniąt (17-21 czerwca), Strzelca (17-21 grudnia) lub Panny (18-22 września).

 

Spójrz z dystansu

Mówią, że czas leczy rany, bo zaciera pamięć i zabliźnia pokiereszowane serce. Mijający czas ma jednak dużo ważniejszą funkcję. Pozwala nam spojrzeć z dystansu na przeszłość, by dostrzec sens trudnych i bolesnych wydarzeń. Wszystko było po coś.

 

Wzmocnij się

Jasne, chcielibyśmy życia łatwego, pełnego różowego światła, motyli i lekkiej bryzy od błękitnego oceanu. Ale to właśnie hardkorowe wydarzania uczą nas najwięcej o świecie i ludziach. Jeśli to przeżyjesz, to pójdziesz w świat mocniejszy. A jeśli przy okazji uda Ci się zaakceptować i wybaczyć, wejdziesz na kolejny poziom zrozumienia sensu życia.

 

Let it go

Na niebie mamy piękny harmonijny trygon w znakach wodnych. Bierze w nim udział Mars (energia męska, odwaga i honor), Wenus (energia kobieca, dawanie i łagodzenie), Chiron (uzdrawianie ran) i Węzeł Północny (odpowiedzialny za karmę i nasze przeznaczenie). To idealny czas, by zanurzyć się w emocjach. Pozwól im przepływać przez Ciebie. Nie zatrzymuj. Niech odejdzie to, co już niepotrzebne.

 

Znajdź brakujący element

Ryby z końca znaku (16-20 marca), Skorpiony (18-22 listopada) i Raki (18-22 lipca) to osoby, które najłagodniej odczują oczyszczenie starej karmy. W najbliższych dniach możecie mieć taki moment „aha!”, kiedy nagle spłynie na Was pełna jasność w odniesieniu do wszystkiego, co było „nie tak” przez ostatnie lata. Zobaczycie sens w cierpieniu, które za Wami i poczujecie głęboką radość na myśl o lepszej przyszłości. Docenicie ludzi, którzy są wokół Was. Wszystko zacznie się układać w klarowną całość. A niektórzy z nas znajdą wreszcie brakujący Piąty Element.

 

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
maja
maja
2 stycznia 2019 14:17

Czym jest brakujacy piaty element?