doorknocker-2143839_1920 — kopia

Pełnia w Koziorożcu, czyli pracuj z miłością

Dzisiejsza Pełnia jest niezwykła i różni się od wszystkich innych Pełni w tym roku, bo wiąże się z Zaćmieniem Księżyca. Słońce w Raku i Księżyc w Koziorożcu ustawią się w jednej linii z Węzłami Księżycowymi. Jakie jest jej znaczenie?

 

Zaktywizowane zostaną wszystkie znaki w okolicach między 16 a 24 stopniem, ale przede wszystkim znak Koziorożca, Raka, Barana, Wagi, Panny, Byka, Skorpiona i Ryb. To bardzo trudna Pełnia, ponieważ zaangażowane są w nią nie tylko Węzły Księżycowe związane z karmą, ale także Saturn Władca Dyscypliny i Czasu, Pluton Władca Podziemi oraz Wenus, Słodka Królowa Miłości i Pieniędzy.

 

Pamiętasz, czego chciałaś od roku 2019?

W interpretacji znaczenia tej Pełni pomoże Ci spojrzenie wstecz do 5 stycznia, kiedy za sprawą Nowiu w Koziorożcu miał miejsce początek tego cyklu. Jakie cele postawiłaś przed sobą na początku tego roku? O czym marzyłaś? Ile z tych marzeń spełniłaś? Poszłaś za wewnętrznym przewodnikiem, czy zignorowałaś jego głos? Jak wyceniłaś swoją pracę? Czy nauczyłaś się cenić samą siebie? Co zrobiłaś – ale tak z ręką na sercu – by mieć pracę, którą kochasz? Taką, która daje Ci ogromną satysfakcję, także finansową. Co zrobiłaś, by Twoje serce zabiło mocniej do mężczyzny? Czy zrozumiałaś, co to znaczy, być kobietą? Bez tego miejsce u Twego boku nadal będzie puste.

 

Zarabiaj, wydawaj i kochaj z lekkością!

Pluton na przeciwko Wenus mówi o obsesji na punkcie pieniędzy i miłości. Kontrolujący Pluton nie jest w stanie znieść lekkości, z jaką żyje, zarabia, wydaje i kocha Wenus. Chciałby, żeby urobiła się po pachy, zarabiając w pocie i znoju. Ale to tylko Cień Plutona. Tymczasem opozycja oparta o Węzły Księżycowe uczy nas, że jedno i drugie można pogodzić, pożenić, gdyż planety w opozycji są w rzeczywistości potencjalnie idealnym uzupełnieniem. Możemy nauczyć się przyciągać (Pluton) miłość i pieniądze (Wenus) do swojego życia. To kolejna lekcja tej Pełni.

 

To Ty odpowiadasz za swoje szczęście!

Władcą Koziorożca jest Saturn – Pan Czasu, który regularnie rozlicza nas z tego, co robimy. Gdy okazuje się, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic i nie realizujemy ustalonych z samą sobą zadań, bierze nas w obroty. Z zewnątrz wygląda to jak dopust Boży – choroby, długi, utrata pracy, rozpad związku. Ale prawdziwym celem Saturna jest obudzenie Cię z letargu: wymuszenie zmiany kierunku i wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoje życie. Koniec ze zwalaniem winy na innych – szefa, urząd skarbowy, pracowników, dzieci, męża, teściową, koleżankę! Za wszystkim, co Ci się przydarza, stoisz Ty – Twoje decyzje, Twoje wybory.

 

Potraktuj dzisiejszą Pełnię jak nowy początek Roku 2019

Bądź jak zdyscyplinowany Koziorożec i ustal intencje na najbliższe pół roku. Określ swoje cele i wybierz te najważniejsze dla Ciebie i Twojego życia. A potem stań się miękkim, ciepłym Rakiem, by z otwartym sercem i odwagą pokochać samą siebie. Bo tylko wtedy będziesz w stanie realizować z lekkością to, co sobie wymarzyłaś.

I pamiętaj, że jedyną osobą, która ma obowiązek zadbać w tym życiu o Twoje szczęście, jesteś Ty sama.

 

Więc od czego zaczniesz? Co zrobisz, by pożegnać się z przeszłością i ruszyć w przyszłość tu i teraz?

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments