Pewnie już zauważyłeś, że wszystkie treści na mojej stronie skierowane są do kobiet. Wyjątek stanowi jedynie to miejsce, w którym jesteś. Dlaczego? Ponieważ 95% moich klientów to właśnie panie.

Jeśli jednak należysz do pozostałych 5%, to czytaj dalej, bo tę część oferty stworzyłam specjalnie dla Ciebie.

Skoro tutaj jesteś, to pewnie już wiesz, że chcesz skorzystać z pomocy Astrologa.

Sprawdź, w czym dokładnie mogę Ci pomóc:

BRAK ŻYCIA UCZUCIOWEGO

osiągnąłeś wszystko a nawet więcej w życiu zawodowym, ale Twoje życie uczuciowe nadal pozostawia wiele do życzenia

CIĄGLE WYBIERASZ TAKIE SAME PARTNERKI

zauważasz  powtarzające się schematy w wyborze nieodpowiednich partnerek, ale nie rozumiesz, dlaczego tak się dzieje

NIE ZNASZ SWOICH MOCNYCH STRON

chcesz lepiej zrozumieć swoje mocne i słabe strony, by spojrzeć na nie przez pryzmat budowania relacji z kobietą

NIE WIESZ, JAKIE KOBIETY PRZYCIĄGASZ

nie masz pewności, jakie robisz wrażenie na płci przeciwnej i jaki typ kobiet przyciągasz

NIE WIESZ, JAKIEJ KOBIETY POTRZEBUJESZ

chcesz się wreszcie dowiedzieć, jakich partnerek powinieneś szukać, by stworzyć dobry związek, a jakich zdecydowanie unikać

z przyjemnością odpowiem raz na zawsze na wszystkie te pytania

Najpierw zobacz, co inni mężczyźni mówią o współpracy ze mną

Miałem dość tego, że na swojej drodze ciągle spotykałem kobiety spod znaku Strzelca. Ale nic z tych relacji nie wychodziło. Zamówiłem wiec horoskop i… Wyskoczyłem z butów! Tati nigdy mnie nie widziała, a po zrobieniu mojego horoskopu wiedziała o mnie wszystko a nawet więcej! Fajnie, że ktoś spojrzał na mnie z boku i pomógł mi to ogarnąć. Poukładałem sobie wreszcie w głowie.

Artur, 42 lata, Warszawa

Zawsze zastanawiałem się, po co moja siostra chodzi do astrologa. Teraz już wiem! Bo jest szybciej, lepiej i taniej niż u psychologa. Mam wrażenie, jakbym za jednym zamachem zaliczył kilka lat terapii. Znowu chodzę na randki i już wiem, kogo szukać, żeby stworzyć związek na stałe.

Dawid, 33 lata, Kraków

FAQ

Najważniejsze kwestie związane z wykonaniem dla Ciebie indywidualnego horoskopu

1. Dokładna data (dzień i godzina) urodzenia oraz miejsca urodzenia. Informacje dostępne w książeczce zdrowia lub u mamy.

2. Prześlij je do mnie mailem na adres: tati@astroguide.pl. Naszkicuj dosłownie w kilku zdaniach swoją sytuację, opisz wątpliwości, zadaj pytanie.

Po otrzymaniu od Ciebie maila, umówimy się na krótką rozmowę, abym upewniła się, czy mogę Ci pomóc. Jeśli decyzja będzie pozytywna, to prześlę Ci dane do przelewu, a po zaksięgowaniu środków na moim koncie poinformuję Cię o tym mailowo. Od tego momentu zaczynam pracę nad Twoim horoskopem.

Wykonanie wartościowego horoskopu indywidualnego zajmie mi do 78 h. Po tym czasie sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową. Będzie tam na Ciebie czekał horoskop ode mnie. Pamiętaj proszę, że pracuję tylko w dni robocze.

Horoskop otrzymasz w pliku PDF. Będzie składał się z kosmogramu (czyli rysunku horoskopu) oraz od 12 do 15 stron analizy.

Ustalimy wspólnie, jaki zakres analizy Cię interesuje. Wycenę horoskopu otrzymasz ode mnie mailem zaraz po przesłaniu zamówienia na horoskop.

Tak, jak najbardziej. W ciągu 60-minutowej rozmowy możemy pogłębić wszystkie kwestie poruszone w opisie horoskopu, który otrzymasz. Będziesz mógł też doprecyzować wątpliwości albo dopytać o coś, co jest związane z Twoim horoskopem. Ta opcja jest świetna dla osób, które cenią sobie takie formy konsultacji, i mają na to czas.

Obecnie nie oferuję takiej możliwości, ponieważ maksymalnie koncentruję się na analizie horoskopów indywidualnych. Wiem jednak, że wiele osób chętnie zbadałoby kompatybilność swojego horoskopu z horoskopem dziewczyny, żony czy potencjalnej partnerki! Dlatego już niebawem na pewno taka możliwość się pojawi. Jeśli chcesz wówczas otrzymać ode mnie powiadomienie, zapisz się od razu na newsletter!

OK! Gotowy? ​

Jeśli chcesz zamówić swój indywidualny horoskop, by dzięki astrologii poznać lepiej swoje mocne i słabe strony a także otrzymać pakiet przydatnych wskazówek odnośnie budowania relacji z kobietami, to kliknij poniżej, by jak najszybciej wysłać mi maila i zarezerwować termin.

Close Menu
×
×

Koszyk