Każdy z nas jest inny czyli horoskop indywidualny

Odkąd pamiętam przyjaciółki dzwoniły do mnie z prośbą, bym zajrzała w gwiazdy. Tak jak Ty dzisiaj, chciały dzięki astrologii dowiedzieć się, czy mężczyzna, którego poznały, jest dla nich odpowiednim kandydatem na partnera. Inne pytały, dlaczego są same. Albo dlaczego ciągle spotykają nieodpowiednich mężczyzn. To dobre pytania, ale wiesz co? Zanim zajmiemy się Twoimi relacjami z innymi, na początek chcę Ci zaproponować poznanie samej siebie. Dlaczego? Bo jesteś jedyną osobą, z którą spędzasz całe życie. Najważniejszą.

Niektórych z nas peszą publiczne wystąpienia, za to inni kochają stać w blasku fleszy. Możesz robić karierę. Ale nie musisz. Tak jak nie wszyscy musimy brać ślub czy zostawać rodzicami. Bo każdy z nas jest inny i nie dla każdego to samo będzie dobre. Część z nas jest bardziej emocjonalna, część chłodno patrzy na świat i jest mocno zorientowana na cel oraz działanie. Każda z nas jest nieco inna. I to jest OK, bo na tym polega piękno tego świata.

Jeśli dobrze poznasz swój horoskop, będziesz łatwiej podejmować decyzje w życiu i biznesie, ponieważ poznasz lepiej siebie i swoje potrzeby. Dzięki astrologii zrobisz to szybko i skutecznie. Znając swoje mocne strony, idziesz prosto do celu, bez błądzenia i tracenia czasu. Znając natomiast swoje słabe strony, przestajesz boksować się ze sobą. Nie wciskasz się w ramy, które nie są dla Ciebie. Dopasowujesz swoje życie do swoich słabych stron po to, aby ograniczyć stres związany z notorycznym wychodzeniem poza strefę komfortu.

Jak będzie wyglądał Twój horoskop?

Twój Horoskop otrzymasz w pliku PDF, który będzie miał od 12 do 15 stron. Będzie zawierać kosmogram czyli graficzny zapis Twojego astrologicznego DNA. Omówię w nim Twoje mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia. Dodatkowo będziesz mogła zadać pytanie, którym pogłębimy dany obszar Twojego życia i na które dostaniesz ode mnie odpowiedź. Opowiem Ci również o tym, jakie najważniejsze wydarzenia czekają na Ciebie w najbliższych miesiącach.

W zależności od Twoich potrzeb, możemy dodatkowo omówić całość podczas indywidualnej konsultacji.

FAQ

Najważniejsze kwestie związane z wykonaniem dla Ciebie indywidualnego horoskopu

1. Dokładna data (dzień i godzina) urodzenia oraz miejsce urodzenia. Informacje dostępne w książeczce zdrowia lub u mamy.

2. Prześlij je do mnie mailem na adres: tati@astroguide.pl. Naszkicuj dosłownie w kilku zdaniach swoją sytuację, opisz wątpliwości, zadaj pytanie.

Po otrzymaniu od Ciebie maila, umówimy się na krótką rozmowę, abym upewniła się, czy mogę Ci pomóc. Jeśli decyzja będzie pozytywna, to prześlę Ci dane do przelewu, a po zaksięgowaniu środków na moim koncie poinformuję Cię o tym mailowo. Od tego momentu zaczynam pracę nad Twoim horoskopem.

Wykonanie wartościowego horoskopu indywidualnego zajmie mi do 78 h. Po tym czasie sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową. Będzie tam na Ciebie czekał horoskop ode mnie. Pamiętaj proszę, że pracuję tylko w dni robocze.

Horoskop otrzymasz w pliku PDF. Będzie składał się z kosmogramu (czyli rysunku horoskopu) oraz od 12 do 15 stron analizy.

Ustalimy wspólnie, jaki zakres analizy Cię interesuje. Wycenę horoskopu otrzymasz ode mnie mailem zaraz po przesłaniu zamówienia na horoskop.

Tak, jak najbardziej. W ciągu 60-minutowej rozmowy możemy pogłębić wszystkie kwestie poruszone w opisie horoskopu, który otrzymasz. Będziesz też mogła doprecyzować wątpliwości albo dopytać o coś, co jest związane z Twoim horoskopem. Ta opcja jest świetna dla osób, które cenią sobie takie formy konsultacji, i mają na to czas.

OK! Gotowa?

Jeśli chcesz zamówić swój indywidualny horoskop, by dzięki astrologii poznać lepiej swoje mocne i słabe strony, to kliknij poniżej, by jak najszybciej wysłać mi maila i zarezerwować termin.

A już wkrótce

Kurs astrocoachingowy
Złam Kod Samotności

Masz dość samotności? Zastawiasz się, co jest z Tobą nie tak? Dlaczego nadal jesteś sama? Razem rozgryziemy Twój Kod Samotności. Sprawdzimy, gdzie pojawiają się blokady. Jak komunikujesz swoją kobiecość. Jakich mężczyzn przyciągasz a jakich potrzebujesz.

Program Zaplanuj Swój Idealny Rok 2021

Każdy rok to 365 nowych szans, by zmienić swoje życie na lepsze. Razem zaprojektujemy rok 2021, abyś wycisnęła go, jak cytrynę. Przeprowadzka? Nowy biznes? Zaręczyny? Wakacje? Znajdziemy najlepszy czas na to, byś w 2021 spełniła swoje marzenia.

Program astrocoachingowy dla Singli

Człowiek nie urodził się po to, by żyć w samotności. Jeśli masz wrażenie, że ciągle przyciągasz nieodpowiednie kobiety do swojego życia, ten program jest dla Ciebie. Pokażę Ci, jaki jest Twój wzorzec męskości i jakiej kobiety potrzebujesz.

Praca i kariera w horoskopie

Masz dość swojej pracy? Myślisz o zmianie, ale nie wiesz, czy to dobry pomysł? A może chcesz odejść z pracy etatowej i otworzyć swój własny biznes, ale nie wiesz, czy sobie poradzisz? Pomogę Ci podjąć decyzję, która zmieni Twoje życie na lepsze.

Horoskop Dziecka

Jesteś Rodzicem? Chcesz poznać mocne strony i talenty swojego dziecka? Pokaże Ci, jak najlepiej wspierać go w jego rozwoju, by miało zarówno szczęśliwe Dzieciństwo, jak i szczęśliwe dorosłe życie.

Horoskop porównawczy

Poznałaś kogoś i chcesz wiedzieć więcej o tej osobie? A może przechodzisz kryzys w stałym związku i zastanawiasz się, w którą stronę iść dalej? Horoskop porównawczy to pogłębiona analiza astrologiczna relacji dwóch osób. Pomogę Ci zobaczyć, jak na siebie działacie, bez względu na to, czy znacie się dopiero tydzień czy 20 lat.