church-of-the-king-JdntgyV5w0Q-unsplash

Meghan Merkle, czyli o Księżnej uciekającej przed rodziną

Podczas wywiadu z Oprah Winfrey, który w poniedziałek 8 marca o godzinie 20:30 zostanie wyemitowany w jednej z polskich stacji telewizyjnych, Meghan Merkel przyznała, że w pewnym momencie swojego życia chciała je sobie odebrać. Czy to możliwe, by kobieta, która ma wszystko, miała tak czarne myśli?

 

Poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie stała się dla mnie inspiracją, by zabrać Was w krótką podróż po horoskopie Księżnej Sussex.

 

Silna Lwica, czyli życie na świeczniku

Żona Księcia Harrego urodziła się ze Słońcem w znaku królewskiego Lwa. Ma w tym znaku również planetę komunikacji Merkurego oraz punkt karmiczny, czyli Węzeł Księżycowy Północny. W jej horoskop wpisana jest także tak zwana Królewska Koniunkcja Jowisza z Saturnem. To ta sama słynna konfiguracja, która pojawiła się na Niebie pod koniec grudnia 2020 rolu, i stała się symbolicznym początkiem Ewy Wodnika.

Wygląda więc na to, że Meghan niejako „skazana” była na to, by wcześniej (jako aktorka) czy później (jako żona członka Rodziny Królewskiej) stanąć w świetle jupiterów i ściągnąć na siebie uwagę mas.

 

Harry, czyli Ukochany z zagranicy

Mars Meghan, który znajduje się w Raku sugeruje, że jej ideał mężczyzny to człowiek rodzinny lub… posiadający silne więzy krwi (sic!). A ponieważ planeta ta znajduje się w jej horoskopie w domu 12, który nazywany jest domem wygnania, wybranek jej serca nie dość, że pochodzi z zagranicy (co symbolizuje właśnie dom 12), ale też… po ślubie z Meghan udał się ni mniej ni więcej, ale na wygnanie właśnie.

 

Dla przyjaciół wszystko!

Wenus znajduje się w znaku pracowitej i pomocnej Panny, dlatego mimo posiadania zapędów do gwiazdorzenia, co jest totalnie naturalną cechą każdego Lwa, przyjaciele Meghan zapewniają, że jest ona niezmiernie oddana rodzinie i bliskim.

 

Tak właśnie widzi energię tego znaku Astrologia – ludzie, którzy mają tak zwane planety osobiste w Pannie (Słońce, Księżyc a zwłaszcza Wenus), realizują się tylko wtedy, gdy dbają o innych, często nawet kosztem samych siebie.

 

Księżyc w Wadze, czyli dyplomatka

Gdzie zatem leży klucz do słów wypowiedzianych przez kontrowersyjną Księżnę w wywiadzie? Jej Księżyc znajduje się w znaku Wagi, dla której relacje są treścią życia. I wbrew temu, co piszą o Meghan w mediach, to położenie daje jej też dużo taktu, kultury i umiejętności dyplomatycznych.

 

Smutne serce, czyli Księżyc w objęciach Saturna

Niestety Księżyc jest „przytłoczony” obecnością Saturna i jest to połączenie, które wskazuje na trudne dzieciństwo, związane z tym niekończące się doły emocjonalne i wieczne poczucie niezasługiwania na miłość, co w przypadku silnego Lwa, jakimi jest Meghan, jest dodatkowo przygniatające. Bo Lew urodził się po to, by błyszczeć, a nie ciągać się po nizinach nastrojów psychicznych.

 

Kochają mnie czy nienawidzą?

I choć Księżyc połączony jest też z Jowiszem, co zwłaszcza w znaku Wagi zwiastuje ogromną popularność, równoczesna obecność kontrolującego i ograniczającego Saturna oznacza, że najsłynniejsza Księżna świata przyciąga też mnóstwo zawistnych spojrzeń.

Myślę, że miała ona dzieciństwo, w którym z jednej strony było całkiem sporo miłości (Jowisz na Księżycu), a z drugiej – ostrej dyscypliny i oschłości uczuciowej (Saturn na Księżycu). To taki niepojęty mix, który sprawia, że czujesz zarówno ogromne wsparcie od innych ludzi, jak i totalne odrzucenie.

 

Wyzwolenie, czyli ucieczka od rodziny

Ludzie z koniunkcją Księżyca z Saturnem w horoskopie często najpierw za wszystko obwiniają siebie, co niesie za sobą nawet myśli samobójcze, a potem środowisko rodzinne, przed którym nie tylko próbują uciec, ale w końcu faktycznie to robią. Uciekając przed Rodziną Królewską, Meghan miała głębokie przekonanie, że to najlepsze, co może zrobić, by lepiej żyć.

I tak długo, jak trwać będzie jej niepisana walka z własną rodziną czy rodziną męża, tak długo bezpieczna będzie jej rodzina założona z Harrym.

* * *

UWAGA! Jeśli masz ochotę nauczyć się, jak zinterpretować swój horoskop urodzeniowy a także horoskopy innych osób w Twoim bliższym i dalszym otoczeniu, serdecznie zapraszam Cię do mojej Akademii Astrologii. Druga edycja tego wyjątkowego kursu startuje już w poniedziałek 15 marca i potrwa 6 tygodni.

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie napisz do mnie, poznaj szczegóły Akademii i zarezerwuj swoje miejsce w kameralnej grupie studentów! Do zobaczenia! ⭐

 

5 1 vote
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments