PLAN TYGODNIA(4)

Mars w horoskopie, czyli co nas kręci, co nas podnieca!

Mars reprezentuje męską energię w naszych horoskopach. Mówi o tym, w jaki sposób i w jakich dziedzinach naszego życia działamy z lekkością. Wskazuje na to, jak zdobywamy to, co nam się podoba.

 

W horoskopach męskich determinuje rodzaj męskości. W kobiecych – jaki typ mężczyzny jest tym, który rozszerza damskie źrenice i wargi, czyli jaki jest preferowany wzorzec męski na poziomie biologicznym. Innymi słowy: co nas kręci, co nas podnieca! I to właśnie tym tematem dziś się zajmiemy.

 

Przyjaciel na zawsze, czyli Mars w Wodniku

Kobiety, które w swoich horoskopach mają Marsa w znaku Wodnika, na swoich partnerów bardzo często wybierają mężczyzn, z którymi się przyjaźnią. Bez tego komponentu nie wyobrażają sobie udanej relacji. Z tego powodu potrafią zakochać się w kimś, z kim pracują od roku, i kto przez cały ten czas pozostawał w strefie friend zone. Uczucie rodzi się powoli. Muszą poznać drugą osobę, pośmiać się z nią i zjeść wcześniej wspólnie beczkę soli, zanim otworzą drzwi do sypialni. Wiek wybranka, jego pochodzenie czy wzrost nie grają żadnej roli.

 

Uduchowiony chłopak z gitarą, czyli Mars w Rybach

Posiadaczki Marsa w znaku Ryb często padają ofiarą tak zwanej nieszczęśliwej miłości. Lubią karmić się złudzeniami i przypisywać wybrankowi serca cechy, których on nie posiada. Ich typ do chłopak z gitarą, który co prawda gra na niej piękne ballady, ale zarobić na wspólne życie niekoniecznie potrafi. Padają też zaskakująco często ofiarą różnej maści szarlatanów, wliczając w to oszustów matrymonialnych. Po roku związku dowiadują się, że ich wybranek serca ma żonę i troje dzieci, o czym wiedzieli wszyscy, tylko nie one.

 

 

Młodzian intelektualista, czyli Mars w Bliźniętach

Mars w Bliźniętach zwiastuje poszukiwanie faceta, który jest wygadany i inteligentny, i ma w sobie gen wiecznej młodości. Mężczyzna zbyt poważny a nie daj Boże z brzuszkiem czy łysinką powoduje u kobiety z takim Marsem natychmiastowy spadek libido. W kręgu jej zainteresowań znajdują się młodsi panowie. Zadziwiająco często wiąże się z wiecznymi Piotrusiami Panami, którym nie spieszy się do ołtarza.

 

Family Man, czyli Mars w Raku

Z kolei kobiety, które mają Marsa w znaku Raka przede wszystkim szukają mężczyzny, z którym będą mogły mieć dzieci i założyć rodzinę. Takie dopasowanie jest dla nich tak ważne, że nie pójdą nawet na pierwszą randkę z kimś, kto na portalu datingowym nie zadeklaruje od razu zbieżnych celów. Mężczyzna rodzinny to ich typ, i widzą się razem wyłącznie z kimś, kto zaangażuje się nie tylko w powołanie potomstwa na ten świat, ale także (a może przede wszystkim!) w jego wychowanie.

 

Będę Twoją Anastazją, czyli Mars w Skorpionie

Z Marsem w Skorpionie rodzą się kobiety spragnione mocnych wrażeń w związku. Tajemniczy demon seksu rodem z 50 Twarzy Greya to zdecydowanie ich typ. Jeśli jest zajęty lub emocjonalnie niedostępny, tym lepiej, bo te niewiasty kochają wyzwania! Twierdzą, że „w miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone” i nie są to czcze słowa. Posuną się do wszystkiego, żeby zdobyć faceta, który im się podoba.

 

 

Elegancik, czyli Mars w Wadze

Mars w Wadze zawęża krąg zainteresowań kobiety do mężczyzn kulturalnych, eleganckich i zadbanych, dla których nie ma gorszego przekleństwa niż „psia kostka!”. Gustują w mężczyznach towarzyskich, ugodowych i łagodnych, którzy potrafią złapać balans między pracą a życiem prywatnym. Tracą głowę dla pięknisiów, prawników, biznesmanów i właścicieli galerii sztuki.

 

Pan Prezes, czyli Mars w Koziorożcu

Posiadaczki Marsa w Koziorożcu zwracają uwagę przede wszystkim na status społeczny i zawodowy kandydata na życiowego partnera. Bez mrugnięcia okiem zaakceptują fakt, że ich wybranek w 99% oddany jest karierze i wspinaniu się coraz wyżej w hierarchii firmy. Mężczyźni zbyt delikatni, emocjonalni i zniewieściali budzą w nich nieskrywany wstręt. Facet ma być skałą i opoką, na której oprze się (lub uwiesi) cała założona wspólnie rodzina.

 

Pracuś, czyli Mars w Pannie

Podobne przymioty cenią sobie panie z Marsem w znaku Panny. Od kwiatów czy romantycznych kolacji wolą widok rozładowanej przez faceta zmywarki lub wspólne szorowanie fug szczoteczką do zębów. Elegancki mężczyzna raczej kojarzy im się z działem mody męskiej niż z codziennym wspólnym życiem, pełnym obowiązków, sprzątania i ogólnej krzątaniny. Romantyczny partner jest w stanie rozczulić je raz albo dwa, ale potem zaczną się rozglądać za kimś bardziej praktycznym.

 

Król i Rycerz, czyli Mars w Lwie

Kobiety z Marsem w Lwie to właśnie te, które szukają Księcia na białym koniu. Książę musi być odważny i szlachetny, z opcją na objęcie tronu jakiegoś królestwa w raczej nieodległej przyszłości. Randka to jest wizyta w drogiej restauracji albo na jachcie w Saint Tropez, a prezent to torebka od Chanel a nie własnoręcznie zrobiony talizman z muszelki. Trudno opędzlować ich potrzeby burgerem z McDonaldsa czy spacerem po jesiennym lesie przy akompaniamencie rzęsistego deszczu. Celują bowiem w życie na poziomie de lux i lepiej by wybranek serca im to zapewnił.

 

 

Kompan, czyli Mars w Strzelcu

Mars w znaku Strzelca zawęża krąg poszukiwań do optymistów, którzy niczym się nie zrażają i zawsze gotowi są wyruszyć w podróż na drugi koniec świata. Albo chociaż do warzywniaka na do innej dzielnicy. Kobiety z takim Marsem podobnie jak ich koleżanki z Marsem w Wodniku wiążą się chętnie z przyjaciółmi, takimi do tańca i do różańca, z którymi konie można kraść i śmiać się do białego rana! Bez randki zorganizowanej wokół wspólnej zabawy i wygłupów raczej trudno zaciągnąć je do łóżka.

 

Nieskomplikowany Wojownik, czyli Mars w Baranie

Posiadaczki Marsa w Baranie kochają niegrzecznych chłopców! Ich serce skradnie trener personalny, strażak albo amator nocnych rajdów po pustych ulicach wielkiego miasta. Kochają adrenalinę i wybranek musi im ją zapewnić. Idealny partner to prawdziwy macho z dużym bickiem, przy którym będą mogły czuć się niczym Calineczka znaleziona w płatkach tulipana. Niech nosi na rękach i całuje do utraty tchu, a potem… niech zaciągnie za włosy do sypialni.

 

Bankier i kucharz w jednym, czyli Mars w Byku

I wreszcie właścicielki ziemskiego Marsa w Byku, które na partnera chętnie wybierają statecznego biznesmena. Takiego, który obok złotej karty kredytowej posiada też zamiłowanie do jedzenia. Mężczyzna może skusić je obietnicą własnoręcznie ugotowanej kolacji, podczas której liczenie kalorii odejdzie w niepamięć. Właściciele domów z ogrodem pod miastem mają u tych kobiet fory, i choć kochają one przyrodę i wieś, to jednak z kurnej chatki krytej słomą uciekną gdzie pieprz rośnie. Wygodne dobre życie, jedzenie, pieniądze i fizyczna bliskość to podwaliny ich piramidy szczęścia u boku mężczyzny.

 

Tak! Ale u mnie to nie działa…

Jeśli odnalazłaś się w jednym z tych opisów, i faktycznie takich partnerów instynktownie wybierasz, lecz nie dają Ci oni szczęścia, to zapewne Mars w Twoim horoskopie odbiera na tyle krytyczne aspekty, że jest to całkowicie zrozumiałe.

 

Wszystko zapisane jest w horoskopie

Z pomocą może przyjść Ci pogłębiona analiza całego kosmogramu urodzeniowego. Pokaże ona nie tylko źródło problemu, ale pomoże też odnaleźć rozwiązanie. Bo gdy Mars robi dużo problematycznych układów, to takie same kłopoty będzie Ci przynosił wybrany na poziomie biologicznego przyciągania mężczyzna.

Horoskop (np. horoskop miłosny dostępy tu lub horoskop osobisty) pomoże Ci lepiej zrozumieć Twoje dotychczasowe wybory i wskaże alternatywy. Nie zawsze bowiem to, co nas kręci i podnieca, da nam długofalowe szczęście.

A przecież nam wszystkim o to właśnie chodzi, prawda?

 

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
agnes
agnes
15 czerwca 2021 21:37

Mój Mars technicznie w Byku (59:46) ale z opisu na sto procent w Bliźniętach 🙂 Dom pod lasem? stateczny biznesman? oh nie – młodszy inteligentny i niekoniecznie zalegalizowany 🙂 Dzięki Tati! <3

Last edited 2 lat temu by agnes