najszczęśliwszy dzień roku

Najszczęśliwszy Dzień Roku już tu jest!

Pełnia już za nami. Mam nadzieję, że nie pozabijaliście się nawzajem i mam dla kogo pisać dzisiejszego posta ?. W poniedziałek wielkie święto w świecie astrologicznym – Najszczęśliwszy Dzień Roku.

 

Skąd ta nazwa?

26 listopada tego roku Słońce połączy się z Jowiszem, największą planetą Układu Słonecznego, dodając nam energii i poczucia szczęścia. Taki dzień ma miejsce tylko raz w roku, a w danym znaku zodiaku wypada w Strzelcu, co wydarza się zaledwie raz na 12 lat! Jeśli przeżywasz ostatnio gorsze chwile, to w tym dniu na pewno stwierdzisz, że jednak nie jest aż tak źle. Powiesz do siebie, że w sumie nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, i z optymizmem spojrzysz w przyszłość.

 

Jowiszowy gest

Ale to nie wszystko! Tego dnia (a także w niedzielę oraz wtorek) mogą się pojawić niespodziewane dary od losu, zwłaszcza te o wymiarze finansowym. Jeśli czekasz na rozstrzygnięcie jakiejś ważnej sprawy, a termin ogłoszenia wyniku przypada na okolice 26.11, spodziewaj się (zaskakująco!) miłych wiadomości. Jeśli zwlekałeś z załatwieniem jakiejś trudnej sprawy czy zadania, zaplanuj je właśnie na poniedziałek. Na pewno pójdzie Ci łatwiej i bardziej gładko niż zakładałeś, ciągle odkładając na później.

 

Cyber Monday

Poniedziałek to również Cyber Monday czyli odpowiednik Black Friday w świecie zakupów online. Merkury cały czas się cofa, więc zachowaj zdrowy rozsądek podczas ewentualnych zakupów, zwłaszcza że układy planetarne mogą popychać nas w kierunku zakupów dóbr i usług luksusowych. Jeśli jednak zechcesz kupić coś, co pomoże Ci rozwiązać jakiś stary problem albo coś naprawić – nie zastanawiaj się! masz zielone światło! Nie tylko kupisz coś w dobrej cenie, ale będzie to coś, czym będziesz się długo cieszyć i zmieni Twoje życie na lepsze.

 

Prezent urodzinowy dla Szczęśliwców

Jeśli urodziłeś się 26 listopada, to połączenie gorącego Słońca z optymistycznym i hojnym Jowiszem będziesz mieć wpisany w horoskop na cały następny rok! Wow! Pozazdrościć. Niektórzy z nas nigdy tego nie doświadczą, serio!

Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Mam bowiem dla Ciebie niespodziankę. Jeśli Twoje urodziny wypadają właśnie 26 listopada, wyślij do mnie swoje dane (dokładna data, godzina i miejsce urodzenia), a ja powiem Ci, w którym obszarze Twojego horoskopu pojawia się ten wyjątkowy aspekt astrologiczny i gdzie spodziewać się zmian na lepsze i uśmiechów od losu. I oczywiście otrzymasz ode mnie te informacje w prezencie urodzinowym.

 

A jeśli nie masz urodzin w ten poniedziałek, to…

Nie szkodzi! … usiądź w ciszy, uśmiechnij się do siebie, a potem zamknij oczy, wypowiedz cicho marzenie, a na pewno się spełni! W końcu to Najszczęśliwszy Dzień w Roku!

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments