Kopia PLAN TYGODNIA

Wenus w Rybach, czyli cuda

We wtorek 5 kwietnia Wenus zmieniła znak, i przechodząc do Ryb, dołączyła do Jowisza i Neptuna. Co nam przyniesie?

Zacznijmy od tego, że to pierwszy raz od 5 miesięcy, kiedy Wenus, będąca planetą przyjemności, piękna życia, relacji, miłości i pieniędzy, jest w znaku, którym nie rządzi chłodny Saturn! Jak to się w ogóle stało?!

 

Wenus w Koziorożcu, czyli odroczona przyjemność

5 listopada weszła bowiem do Koziorożca. Władcą tego znaku jest Saturn, który odziera Wenus z przyjemności. Każe jej pościć, oglądać każdą złotówkę z obu stron i wierzyć, że na wszystko, co dobre, trzeba w życiu bardzo ciężko zapracować.

 

“Nie obiecuję Ci nic więcej, niż krew, pot i łzy” – to słowa, które Wenus w Koziorożcu słyszy codziennie podczas swojej podróży przez ten znak. Ałć!

 

Retro Wenus, czyli powrót na linię startową

Jakby tego było mało, Wenus zaliczyła w Koziorożcu retro, oraz spotkanie z Plutonem, który rozbudził w niej wielkie żądze, a potem odarł ją ze złudzeń, przesuwając ją (gołą i smutną) ponownie na linię startową.

 

To właśnie podczas retrogradacji Wenus przez Koziorożcu wprowadzony został w Polsce nowy system podatkowy, nazwany chyba dla żartu “nowym ładem”.

 

 

W podwójnych objęciach Saturna

Myślisz, że na tym się skończyło?! Ależ skąd!

6 marca Wenus przeszła do Wodnika, a to drugi obok Koziorożca, znak rządzony przez Saturna! Można więc powiedzieć, że z deszczu wpadła nasza Królowa Przyjemności pod rynnę. Tym bardziej, że w Wodniku czekał na nią nie kto inny, a… sam Saturn.

Czyli niekończąca się powtórka z rozrywki! A raczej z trudnych lekcji.

Taki astrologiczny niefart zdarza się raz na kilka lat! Poprzednio na przełomie 2013 i 2014.

 

Wyczekiwana zmiana

Widać więc wyraźnie (i wielu z nas odczuło to w swoim życiu), że ostatnich pięć miesięcy przeczołgało słodką Wenus i nauczyło ją twardego życia.

Dlatego jej przejście do Ryb budzi w nas wielkie nadzieje na lepszą przyszłość. Wenus w tym znaku jest magiczna, pełna empatii i nieskończonej miłości do wszelkiego stworzenia.

 

Potrafi wyczarowywać pieniądze, jak króliki z kapelusza. I choć jej słabością jest naiwność, to z reguły i tak w tajemniczy sposób wychodzi na plus i ma to, co sobie wymarzyła.

 

Patrz na Wenus!

Obserwowanie Wenus i śledzenie tranzytów, które utworzy w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy, powinno nam wejść w nawyk. Jest ona bowiem władczynią Wagi oraz Byka, i to w tym drugim znaku mamy do lipca 2023 związany z karmą Północny Węzeł Księżycowy.

 

Zaćmienia

Przed nami w 2022 i 2023 seria zaćmień, które zmienią nasze podejście do Wenusjańskich tematów (czyli pieniędzy, relacji, miłości i przyjemności) na wiele, wiele lat, być możne na zawsze. Najbliższe okno zaćmieniowe zacznie się 30 kwietnia i potrwa do 16 maja.

 

Póki co obecność Wenus w Rybach to czas wytchnienia, kiedy mając w pamięci lekcje z minionych 5 miesięcy, możemy wreszcie otworzyć szeroko ramiona, by z większą łatwością (czyli wreszcie bez potu i łez) zaprosić długo wyczekiwane zmiany do naszego życia.

Tym bardziej, że w drugiej połowie kwietnia Wenus połączy się i z dobroczynnym Jowiszem, i z magicznym Neptunem, a to wypisz wymaluj czas na prawdziwe cuda!

 

 

5 1 vote
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
adrenalina
adrenalina
10 kwietnia 2022 11:30

yes! yes! yeeeees! 🙂 nareszcie! duzo krolikow z kapelusza poprosze 🐇💰💵💷💶💎🐇🙂