AstroGuide_6_Wenus w Bliźniętach_2019_06_08_blog

Wenus w Bliźniętach – flirciara o dwóch twarzach

9 czerwca Wenus, Królowa Miłości, Relacji, Romansów i Pieniędzy przesunie się ze znaku pracowitego, ziemskiego Byka do powietrznych Bliźniąt. Kobiety z Wenus w Bliźniętach, to największe flirciary z całego zodiaku! Uwodzenie, flirt i dwuznaczna gra słów są dla nich chlebem powszednim. W ten sposób przyciągają adoratorów i zawsze mają ich koło siebie cały wianuszek.

 

Szkoda tylko, że nie widzą biedacy, iż być może żaden z nich nie dostąpi zaszczytu wejścia z Wenus w Bliźniętach w głębszy związek. Małżeństwo, zobowiązania a nawet stała relacja brzmią dla większości tych istot jak najgorsze złorzeczenie. Bliźnięta to znak zmienny i dlatego trudno od tak położonej Wenus oczekiwać stałości, a co za tym idzie – wierności. Zaciągnięcie jej do ołtarza graniczy z cudem, ponieważ nie znosi jakichkolwiek przejawów tłumienia jej wolności. Obrączka na jej palcu to prawdziwy koniec świata!

 

Social Media Queen

Kobieta z Wenus w Bliźniętach uwielbia dobrą zabawę. Lubi być w centrum wydarzeń – zawsze na bieżąco. Kolekcjonuje wiedzę (w tym plotki!), jak inne kobiety biżuterię. Nie znosi nie wiedzieć, co w trawie piszczy! Jeśli chodzi o jej kalendarz, to wypełniony jest po brzegi spotkaniami i imprezami, w których koniecznie musi wziąć udział. Każde jej wyjście czy nowa znajomość są doskonale udokumentowane we wszystkich możliwych kanałach Social Media.

Zazwyczaj średnia z niej Pani Domu (w odróżnieniu od posiadaczek Wenus w Byku), bo większość jej uwagi skierowana jest na toczące się poza domem życie towarzyskie, naukowe oraz miłosne.

 

Mrówki w tyłku i dwulicowość

Choć wielu lubi ją za elastyczność w myśleniu i planowaniu, to równie dużo osób nie potrafi za nią nadążyć. Dziś na tapecie jest wyjazd do Maroko, a za tydzień o Maroko nie ma już mowy, bo jednak będzie mieszkała w miasteczku studenckim w Ohio, z Johnem Smithem, którego poznała przez internet dwa dni temu. Albo w Bieszczadach. Albo Bóg Wie Gdzie.

Bliźniacza natura tej Wenus daje jej zmienność i dwa oblicza. Nie tylko potrafi przeskakiwać od jednego pomysłu do drugiego i z jednego związku w drugi. Równie często co obiekt swoich zainteresowań, potrafi zmieniać swoje nastroje. Taka (kontrolowana) dwubiegunówka, którą niewielu partnerów potrafi wytrzymać. Wrogowie (a wśród nich najczęściej Panny i Ryby) nazwą ją puszczalską, płytką i dwulicową.

 

Parlez vous francais? Sprechen sie deutsch?

Najważniejszym organem Wenus w Bliźniętach jest jej mózg. Z reguły z łatwością uczy się języków obcych i to do tego stopnia, że często mówi zupełnie bez akcentu. W zasadzie uczy się czegoś całe życie. Do późnej starości zachowuje bystry umysł i świeże spojrzenie. Często wygląda na młodszą, niż wskazywałaby na to metryka i chętnie wchodzi w związku z młodszymi partnerami.

 

Lista oczekujących, czyli związki Wenus w Bliźniętach

Pociągają ją mężczyźni błyskotliwie inteligentni, z którymi do białego rana może prowadzić niekończące się dysputy o wszystkim i o niczym. Każdy, kto umie ją rozśmieszyć, wskakuje od razu na jej „listę oczekujących / potencjalnych partnerów”. Dodajmy – listę baaardzo długą.

Nie znosi grobowej ciszy ani powagi. Nudzą ją schematy i rutyna. Jej kochanek musi ją za każdym razem zaskakiwać. Jeśli trzy dni pod rząd otrzyma od nowego mężczyzny wiadomość o treści „Kocham Cię, jesteś całym moim światem”, to koleś ma jak w banku, że zablokuje jego numer bez pożegnania.

Choć o seksie lubi sobie pogadać, a czasami nawet poświntuszyć, to jednak zazwyczaj przypomina przysłowiową krowę, która dużo muczy, a mało mleka daje. W jej życiu sypialnia najczęściej służy do gadania. Do seksu jest stół, samochód, urodziny kuzynki Krysi, albo trawnik pośrodku parku chętnie odwiedzanego przez rodziny z dziećmi. Ale nie jej własne łóżko, bo to nuda. Nie zna granic i chętnie je przekracza. Nawet najtwardszy (dosłownie i w przenośni) zawodnik nie zadowoli jej, jeśli nie uraczy jej miłą pogawędką przed, po i oczywiście w trakcie.

 

Tylko nie za blisko!

Źle czuje się w nie tylko w małżeństwie. Do szaleństwa doprowadzają ją związki z cyklu „tylko Ty, ja i nasza bakterie”, w których lubują się znaki żywiołu wody (Rak, Skorpion a zwłaszcza Ryby). Z takiej relacji uciekłaby na jednej nóżce do towarzyskiej Wagi, ognistego Barana lub super inteligentnego Wodnika. Musi mieć swoją przestrzeń, swoich przyjaciół, swoje hobby i ogólnie dużo “me-time”.

Mężczyzna, który najszybciej upoluje kobietę z Wenus w Bliźniętach, powinien mieć podkreślony ten element w swoim horoskopie (Słońce, Księżyc, Mars lub Ascendent w znaku Bliźniąt).

 

Co nam przyniesie wejście Wenus do Bliźniąt?

W tym roku Wenus będzie przebywać w znaku Bliźniąt od 9 czerwca do 2 lipca włącznie. W tym czasie utworzy napięciowe aspekty z Neptunem i Jowiszem. Co to dla nas znaczy? Możemy niewłaściwie ulokować uczucia lub trafić na osobę, która nas wyidealizuje i postawi na piedestale, podczas gdy nam w głowie będzie tylko letni flirt.

Opozycja do Jowisza przyniesie nam z kolei nadmierny optymizm w relacjach – z innymi ludźmi oraz z pieniędzmi. Możemy wydać zdecydowanie więcej niż planowaliśmy na początku, zwłaszcza na podróże (wakacje) i naukę języków.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments