ayo-ogunseinde-RrD8ypt8cjY-unsplash

Uran w akcji, czyli szalony ostatni tydzień lipca!

Przed nami kilka arcyciekawych dni! Mamy w powietrzu sporo ognia! Słońce, Mars i Jowisz są w znakach ognistych, a za chwilę dołączy do nich Wenus. Można wykorzystać ten czas, by nadać bieg różnym zaległym sprawom, i zrobić to z odwagą i radością jak na Lwa oraz Strzelca przystało. Pamiętajcie jednak, że Merkury nadal się cofa, a Księżyc jest na kilka dni przed Nowiem. Możliwe zatem, że teraz rozpoczęte działania będą wymagały korekty na samym początku sierpnia. Czego jeszcze możemy się spodziewać?

 

Po pierwsze Mars wędrujący przez znak Lwa już w czwartek 25 lipca utworzył bardzo harmonijny trygon z Jowiszem w znaku Strzelca. Konfiguracja ta mocno wspiera wszelkie przedsięwzięcia, zwłaszcza biznesowe, a jej pozytywne działanie potrwa jeszcze do końca lipca. Warto wykorzystać ją, by pchnąć do przodu ważne zadania. Z całego miesiąca jego końcówka to zdecydowanie najlepsze dni!

Drugie ważne wydarzenie to przejście planety Wenus, naszej Królowej Miłości i Pieniędzy do znaku Lwa! Oh yeah! Wenus w Lwie czuje się wyśmienicie, obdarowując nas bogactwami i miłością w iście królewskim stylu.  Szczególnie sprzyja osobom urodzonym w znakach Strzelca i Barana. Same Lwy, zwłaszcza te z początku znaku (23-31 lipca) mogą czuć się obecnie zbyt przebodźcowane przez różne niespodzianki życiowe, które przynosi im Uran wędrujący niespiesznie przez znak Byka.

 

Szalony jak Uran!

Łyżkę dziegciu do słoika gwiezdnego miodu dodaje Pan Uran, z którym w najbliższych dniach zrobi kwadraturę Słońce, potem Księżyc a zaraz za nim Wenus. Ach! Szykuje się seria niespodziewanych wydarzeń, które mogą odcisnąć mocne piętno na naszym ego, uczuciach, relacjach i finansach! Miejcie oczy dookoła głowy i nerwy na wodzy! Sto razy zastanówcie się zanim coś powiecie, bo mimo pory roku jedno nieodpowiednie słowo może wywołać tragiczną w skutkach lawinę.

 

Uważaj w podróży!

Lato to pora wojaży, więc niekorzystne aspekty Urana, które będą miały miejsce w ostatnim tygodniu lipca, warto uwzględnić w planach wakacyjnych i… komunikacyjnych. Zdjąć nogę z gazu, nie wyprzedzać na trzeciego, dwa razy sprawdzić wcześniej trasę i być na lotnisku odpowiednio wcześnie, by nie okazało się, że samolot poleciał bez Was.

 

Wydatki na wodzy!

O Wenus, która jako ostatnia (2 sierpnia) zrobi kwadraturę z Uranem, jeszcze przypomnę w Astrologicznym FB LIVE na sierpień, niemniej już dziś chcę Was uprzedzić przed totalnie odpałowymi wydatkami! Nie mówię, że nie uda Wam się kupić czegoś okazyjnie. Ale równie dobrze możecie utopić oszczędności swojego życia, zwłaszcza chcąc zainwestować w nieruchomości, zarówno te typowo rodzinne, wypoczynkowe jak i luksusowe. Jak to mówią, na dwoje babka wróżyła, a co dokładnie wywróży, to już zależy od Waszego indywidualnego horoskopu urodzeniowego.

 

Romans wysokiego ryzyka!

Wenus w kwadraturze do Urana może też przynieść totalne zwroty akcji w relacjach. Na baczności powinny się mieć osoby urodzone na początku znaku Lwa (23-31 lipca), Skorpiona (23-31 października), Wodnika (20-28 stycznia) i Byka (20-28 kwietnia), lub posiadające w tych początkowych stopniach ważne planety osobiste – Księżyc, Merkurego, Wenus lub Marsa. Głupie skoki w bok i wymykające się spod kontroli wakacyjne romanse mogą być główną manifestacją tego aspektu. Czy warto stracić miłość swojego życia dla jednej nocy bez znaczenia?

 

Powiedz dość!

Jeśli jednak do tej pory brakowało Wam odwagi, by zakończyć trudny, nierokujący a może nawet toksyczny związek, to teraz jest idealny moment na to! Wenus skłócona kwadraturą z Uranem jest jak Królowa, która nie ma już nic do stracenia ?. Nic i nikt nie powstrzyma jej przed niczym.

 

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments