fantasy-2770468_1920

Słońce wchodzi do Strzelca, czyli co się zobaczyło, to się nie odzobaczy!

Dzisiaj, w sobotę 21 listopada późnym wieczorem Słońce przechodzi do znaku Strzelca. Aż by się chciało powiedzieć: WRESZCIE, zwłaszcza gdy nie przepada się za ciężką energią dramy, którą niesie ustępujący właśnie znak Skorpiona. Do jakiej Przygody zaprasza nas Gwiezdny Łucznik?

 

 

Szklanka do połowy pełna

Strzelec to radość, optymizm, a często także tańce do białego rana. „Nie martw się”, „uśmiechnij się!” i „wszystko będzie dobrze” to hasła typowe dla osób, które mają podkreślony ten znak w swoim horoskopie.

 

Przede wszystkim jednak Strzelec związany jest z odkrywaniem świata, poznawaniem nowych ludzi i poszerzaniem horyzontów, dlatego patronuje nauce, religiom i podróżom zagranicznym.

 

Energia Strzelca w odwrocie….

Od maja 2020 roku aż do stycznia 2022 mamy w Strzelcu tak zwany zstępujący Węzeł Księżycowy.  Oznacza to, że tematy związane z tym znakiem są „w odwrocie” oraz poddawane są bardzo głębokiej weryfikacji na poziomie globalnym. Jakie są to tematy?

  • podróże zagraniczne,
  • szkolnictwo, w tym zwłaszcza wyższe,
  • prawo (oraz faktyczna sprawiedliwość),
  • światopogląd,
  • teologia, religie i kościół.

 

Kryzys w Kościele

To właśnie ze względu na osłabienie energii Strzelca astrologowie przypuszczali, że na lata 2020-2021 przypadnie głęboki kryzys Kościoła, a być może nawet początek jego końca. I choć kościelne ohydztwa wypływające na światło dzienne mogą zachwiać wiarą wielu, to jednak z szerszej perspektywy właśnie takiego szoku potrzebowaliśmy. W efekcie ludzie zaczną szukać nowej drogi do Boga/Stwórcy/Źródła, bez zbędnych pośredników, obrośniętych w pieniądze, perwersje i tłuszcz. I wreszcie przestaną masowo zasilać ten chory twór jakim jest kościół, zarówno na poziomie energii jak i na poziomie materii (pieniądze).

 

 

Idziemy w zaćmienia

Z powodu pobytu aktualnego położenia Węzłów Księżycowych w Strzelcu oraz leżących naprzeciwko Bliźniętach, do początku roku 2022 wszystkie nowie i pełnie w jednym z tych dwóch znaków będą się wiązały z zaćmieniami! A pierwsze zaćmienie na Pełni już 30 listopada.

 

Teoretycznie zatem przed nami czas większego optymizmu i radosnego oczekiwania na święta. W praktyce będzie to raczej kolejne show time 2020, potrzebne nam do przebudzenia, po październikowo-listopadowych rewelacjach i rewolucjach.

 

Open your eyes, David*

Zaćmienia często oznaczają nagłe ujawnienie informacji szokujących dla ogółu, i choć może to być bolesne i odzierające ze złudzeń, to jest nam potrzebne. Po to, byśmy otworzyli szeroko oczy. Oczy wcześniej szeroko zamknięte, dokładnie jak u Kubricka.

 

Czasami patrzysz na coś latami, a nie widzisz. I tak właśnie patrzyliśmy pokolenie za pokoleniem, na kościół, na prezydentów i królów, na nasze prawa i ich bezlitosne ograniczanie. Pewne rzeczy mieliśmy podtykane pod oczy, a i tak nie rozumieliśmy, co nam się pokazuje ani co się z nami wyprawia. Czas to zobaczyć.

 

Dobra wiadomość jest taka, że Słońce w Strzelcu doskonale się do tej roboty nadaje!

 

Kto lubi energię Strzelca?

Przeniesienie akcentu na Gwiezdnego Łucznika sprzyja wszystkim Baranom i Lwom, a także Wagom i Wodnikom. Za energią Strzelca nie przepadają także Ryby, Bliźnięta i Panny – dla Was może być to czas gorszego samopoczucia oraz wymuszonych zmian. Strzelce mogą w ciągu najbliższego miesiąca pożegnać jakiś ważny temat lub kogoś ważnego, zwłaszcza jeśli Wasze urodziny przypadają 30 listopada lub 14 grudnia.

 

 

*cytat z filmu “Vanilla Sky”, w którym podobnie jak w “Oczach szeroko zamkniętych” gra Tom Cruise.

5 1 vote
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments