Pełnia w Koziorożcu_zdjęcie główne

Pełnia w Koziorożcu, czyli strategia oparta o marzenia

W czwartek 24 czerwca 2021 roku wieczorem będzie miała miejsce Pełnia w Koziorożcu, co oznacza, że Księżyc w tym znaku ustawi się na przeciwko Słońca w Raku. Będzie to tak zwany Truskawkowy, czyli różowy Księżyc. Co nam przyniesie?

 

Pełnie Księżyca zazwyczaj generują napięcie i związany z tym niepokój oraz bezsenność. Wielu ludzi czuje się ciągniętych w dwóch kierunkach i w sumie nic dziwnego. Pełnia bowiem to zawsze polaryzacja. Jednak ta czerwcowa przynosi nam szansę na integrację energii znaków, które aktywizuje, czyli Koziorożca i Raka.

 

Kosmiczni rodzice

Oba znaki zaangażowane w dzisiejszą Pełnię reprezentują dwie najważniejsze osoby z naszym życiu: Ojca (w tej roli Koziorożec) który rzuca nas na głęboką wodę, byśmy nauczyli się pływać po morzu życia, i Raczą Matkę, która od razu rzuca koło ratunkowe, żebyśmy się nie utopili.

 

Koziorożec, czyli przeszłość i tradycja

Na poziomie osobistym Koziorożec reprezentuje to miejsce w naszym horoskopie, gdzie chcemy trzymać się zasad i tradycji. Tak robił mój dziadek, tak robił ojciec, i teraz robię tak ja, więc po co to zmieniać?

Dla Koziorożca kurczowe trzymanie się przeszłości często jednak podszyte jest lękiem o przyszłość. Niespodziewane zmiany mogą zachwiać stabilnym światem Koziorożca i wystawić go na ryzyko zmierzenia się z tym, w co grać nie umie, czyli z uczuciem bezradności i z emocjami.

 

Rak, czyli miękkość i bezpieczność

Leżący na przeciwko znak Raka cały jest właśnie o emocjach! To ciepła energia domu rodzinnego i wspomnienia z dzieciństwa. To Mama z jej owocowym ciastem, którym pachnie cały dom. Miękkie poduszki na kanapie, kubek kakao i kot na kolanach.

Rak to potrzeba odgrodzenia się od całego świata i zbudowania miejsca, w którym jesteśmy sobą. Z fryzurą w nieładzie, w szlafroku i zadeptanych kapciach. Rak to dom, miejsce, gdzie można śmiać się do woli, przytulać i płakać. Nasza Bezpieczność.

 

Koziorożec, czyli kariera

Znak Koziorożca związany jest domem 10 horoskopu, z karierą, pracą zawodową i naszym sposobem na zaistnienie w społeczeństwie. Z tego powodu osoby, które mają silnie obsadzony dom 10, są w stanie zrobić wiele, by odnieść sukces w pracy.

 

Rak, czyli dom i rodzina

Z kolei znak Raka związany jest z domem 4, z rodziną i domem. Zbudować dom, posadzić drzewo i spłodzić potomka, to dewiza tego znaku, dlatego dla osób z silną energią Raka w horoskopie rodzina jest priorytetem.

 

Work life balance?

Pełnia w Koziorożcu to czas na sprawdzenie, w jakim stanie jest Twój balans między życiem rodzinnym a karierą. Między bliskimi relacjami a pięciem się po kolejnych szczeblach kariery.

Siedzisz tyle w pracy, bo kochasz to, co robisz, czy uciekasz od problemów w domu? Może praca zjadła Ci ostatnio tak wiele życia, że nie starczyło go na budowanie rodziny? A może jest odwrotnie, bo zasłaniasz się dziećmi i stertą domowych obowiązków, by na legalu zaniedbywać swój rozwój zawodowy?

 

Wsparcie Jowisza

Pełnia pomoże Ci odzyskać zdrowy balans. Z gwiezdną pomocą przybywa bowiem dobroczynny Jowisz w znaku Ryb, który uczy, jak ważna jest wiara w marzenia. To on przypomina, że jeśli chcesz czegoś wystarczająco mocno, to pokonasz wszystkie przeciwności i znajdziesz świętego Grala równowagi w dwóch najważniejszych dziedzinach życia.

 

Czas podsumowań

Pełnia w Koziorożcu zawsze ma miejsce na przełomie pierwszej i drugiej połowy roku. Ta konkretna odwołuje się do Nowiu w tym znaku, która miała miejsce 13 stycznia.

Pyta nas o to, co już zrobiliśmy, by zrealizować swoje noworoczne plany i marzenia. Czas nie stoi w miejscu i przypomina nam o tym cykl Księżyca.

Co było dla Ciebie ważne w styczniu? Co chciałeś zrobić i osiągnąć w 2021 roku? Które z tych planów mają się dobrze, a które nawet nie wystartowały z powodu Twoich wymówek?

 

Gwiezdny strateg

Zanurz się w energię Truskawkowego Księżyca, spójrz wieczorem na jego okrągłą tarczę, i zanurkuj do swego wnętrza, bo to tam znajdziesz wszystkie Twoje zapomniane marzenia. A potem odkurz je, zrób księżycowe rytuały i zbuduj swoją nową strategię życia w Pełni!

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments