PLAN TYGODNIA(4)

Pełnia w Rybach, czyli daj nura w ocean życia

W nocy z poniedziałku 20. na wtorek 21 września Niebo zaprasza nas na swój spektakl pt. “Pełnia Księżyca w znaku Ryb”. Jakie energie przynosi to astrologiczne wydarzenie? Czy będziemy do nich wracać w najbliższych tygodniach?

 

Zanim za chwilę Słońce przeniesie się do znaku Wagi, czeka nas Pełnia, podczas której Księżyc w Rybach ustawi się na przeciwko Słońca w Pannie. Można więc powiedzieć, że Sezon Panny AD 2021 kończymy z przesłaniem. Jakim?

 

Panna, czyli szkiełko i oko

Panna kocha liczby i fakty. Uwielbia wręcz, gdy wszystko wokół jest jasne i układa się w logiczną, uporządkowaną całość. Jej fetysz to linijka, szczotka do zębów, żelazko, rocznik statystyczny i… testy. Święcie wierzy w naukę, czyli w „szkiełko i oko”. Brak dowodu jest dla niej dowodem braku. To ona zamęcza świat zasadami i regułami (choć trzeba przyznać, że ma kompana w osobie Koziorożca).

 

Lęk przed chaosem

Skąd Panniasta pogoń za porządkiem? Z lęku przed chaosem. Panna boi się, że bałagan zaleje ją, rzuci na łopatki, a potem zawlecze prosto do izolatki. Boi się nie tylko brudu, chorób i wirusów, ale też duchów, północy, szamańskich ceremonii i tego, że po śmierci za jej zadbane ciało zabiorą się robaki.

 

Intuicja i prorocze sny

Po drugiej stronie skali są Ryby, córki i synowie nieskrępowanej wyobraźni i fantazji. Znak wizjonerów, mistrzów oświeconych, wróżek i szapetunek leczących ziołami. Świat niewidzialny, intuicja i prorocze sny.

 

Uniwersalna miłość

Ryby to bezkres, gdzie wszystko płynnie się przeplata, nie ma początku ani końca. To ogromna wiara i i zaufanie w prowadzenie przez wyższe siły. Poddanie się nieznanemu i rozpłynięcie ego w miłości do Wszechświata.

Energia tego znaku to marzenie o bezwarunkowej miłości i silna potrzeba niesienia pomocy słabszym.

 

Życie jest cudem!

Co dzieje się, gdy te dwa znaki zaktywizowane są przez Pełnię? Dostajemy szansę, by skonfrontować się z tym, że nie wszystko w naszym życiu da się wyliczyć. Że liczby są czasami bezsilne w zestawieniu z cudami. Że miłość to coś, co potrafi przekraczać przestrzeń i czas.

 

Płyń z prądem

Pełnia w Rybach uczy nas, by bardziej zawierzyć samemu sobie, i znaleźć siłę w wierze: w swoje szczęście, w drugiego człowieka, i w szczęśliwe zakończenia.

Bądź jak Ryby – płyń z prądem, w pełnym zaufaniu, że nurt życia nie da Cię skrzywdzić.

 

Iluzja alert!

Na poziomie globalnym ta Pełnia może pokazać nam, że nie zawsze wszystko jest takie, jak jest nam przestawione, a fakty i liczby przeczą temu, co czują nasze serca i podpowiada intuicja.

 

Lekcja do powtórzenia

Co ciekawe, to co przyniesie nam dzisiejsza Pełnia w Rybach, najprawdopodobniej wróci do nas w najbliższych tygodniach do rewizji.

Opiekujący się Panną Merkury utworzy teraz dwa aspekty – harmonijny do Jowisza i napięciowy do Plutona, i powtórzy je ze względu na rozpoczynającą się wkrótce retrogradację. Pierwszy raz w okolicy 2 października a potem 1 listopada.

 

Liczby, które kłamią

Merkury w trygonie do Jowisza to harmonijne połączenie logiki i wiary, które pomaga nam głowę trzymać wysoko w chmurach, a nogi mocno na ziemi.

Merkury w kwadraturze do Plutona to potrzeba kontrolowania innych na poziomie ich myśli. Manipulacja informacją ze śmiercią w tle.

W najbliższych tygodniach to do nas będzie należało znalezienie balansu w morzu informacji i oddzielenie tych, które wzmacniają naszą wiarę od tych, które z żelazną logiką (!) ją zabijają.

 

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments