lion-3576045_1920

Pełnia w Lwie, czyli bądź, kim chcesz! Jesteś wart wszystkiego

Pełnie Księżyca zazwyczaj przynoszą nam napięcia i ciężką próbę połączenia dwóch sprzecznych energii. Często towarzyszy temu bezsenność i napięcie emocjonalne. Tym razem przed nami Pełnia zupełnie inna! Pełna (nomen omen!) radości, pewności siebie i działania z odwagą. A także szansy na uleczenie serca i dręczących je traum.

 

W niedzielę 9 lutego nad ranem Księżyc w Lwie ustawi się dokładnie naprzeciwko Słońca w Wodniku. To pierwsza od jakiegoś czasu Pełnia, która nie odbierze żadnych negatywnych aspektów. I choć nasza Wielka Trójca: Jowisz, Saturn i Pluton nadal rezydują w znaku poważnego Koziorożca, burząc nieubłaganie dotychczasowy porządek życia, to w powietrzu już od piątku pojawi się atmosfera radosnego oczekiwania na przygodę!

 

Księżyc w Lwie, czyli królewskie serce

Znak Lwa związany jest z odwagą, szerokim gestem i z czerpaniem z życia garściami. Choć jest to znak bardzo władczy, a do tego uwielbia być w centrum uwagi, to ma też ogromne szczodre serce, a swoimi względami hojnie obdarza tych, którzy są tego warci.

Lew to nieskrępowana zabawa na wysokim poziomie, bo kto jak kto, ale znak ten kocha luksus i lubi czuć się glamour. I to nie dlatego, że wierzy w trwałość produktów i usług premium tak jak nieznoszący tandety Koziorożec. Nie kieruje nim także chęć zabezpieczenia stanu posiadania, jak robi to Byk.

Król dżungli uważa bowiem, że pieniądze to coś, co mu się po prostu należy, żeby w pełni cieszyć się życiem. Bo jest najlepszy. Koniec i kropka. Proste, prawda?

Pobyt Księżyca w Lwie to czas na dobrą zabawę na bogato – jedzenie w drogich restauracjach, balanga do białego rana w ekskluzywnym klubie z szampanem i kawiorem w tle.

Lwi Księżyc pyta Ciebie – czy jesteś wart takiego życia? A może jest jakaś część w Tobie, która mówi radości, obfitości i zabawie NIE?!

 

Słońce w Wodniku, czyli wszyscy jesteśmy braćmi

Wodnik leży dokładnie naprzeciwko Lwa i jego wartości oraz poglądy pieniądze są totalnie inne. Postrzega je wyłącznie jako cel do tego, by świat stał się lepszym miejscem. Wodnik żyje w świecie idei, które oscylują wokół głodu w Afryce i wynalezienia lekarstwa na raka. W swoich działaniach szuka sposobu na to, by każdy miał równy dostęp do wiedzy, zdrowia i pieniędzy. Nie różnicuje ludzi ze względu na stan ich konta. Ceni inteligencję i wspólne ideały.

Słońce przechodząc przez ten znak, co roku przypomina nam o sile przyjaźni, która nie zna granic rasowych, wiekowych czy finansowych. Wzbudza w nas tęsknotę za miejscem, w którym wszyscy możemy być sobie równi, nie poddawani ocenie ze względu na to, jak, gdzie i z kim żyjemy.

 

Mars w Strzelcu, czyli ahoj przygodo!

Podczas Pełni udzieli nam się także energia Marsa, który przebywa obecnie w znaku optymistycznego Strzelca. Widzi on życie jako jedną wielką przygodę i szansę na poznanie ciekawych ludzi o odmiennych poglądach.

Dla Strzelca szklanka jest zawsze do połowy pełnia. Gra on w jednej drużynie z Lwem i świetnie dogaduje się z Wodnikiem. W czasie Pełni wszystkie te trzy znaki zostaną harmonijnie połączone, znosząc napięcia typowe dla Pełni. Dostaniemy prawdziwego ognistego kopa energii!

Ba! poczujemy, że połączenie wolności z zarabianiem, a także wolności z byciem częścią grupy jest całkowicie możliwe, a nawet logiczne.

Ten weekend to świetny czas na królewskie przyjęcia i wypady z przyjaciółmi. Jeśli jesteś tym szczęściarzem, który właśnie zaczyna zimowe ferie, nie mogłeś wymarzyć sobie lepszego czasu.

 

Ogień na Niebie, czyli get the things done!

W dniu Pełni w znakach żywiołu Ognia będzie nie tylko Słońce w Lwie i Mars w Strzelcu, ale także Wenus, która w piątek 7 lutego opuszcza znak wrażliwych Ryb i przenosi się do Barana. Czerwony lakier na paznokcie, szpilki na stopy, kluczyki do szybkiego BMW w dłoń, i lecimy na podbój świata!

Znaki ogniste znane są ze swojej odwagi (Lew), optymizmu (Strzelec) i proaktywności (Baran), dlatego najbliższe dni warto wykorzystać do tych działań, które wymagają asertywności, pewności siebie i optymizmu.

W poniedziałek 17 lutego rozpoczniemy pierwszą w tym roku retrogradację Merkurego, dlatego prawdę mówiąc, najbliższy tydzień to ostatni dzwonek, żeby rozpocząć projekty wymagające wizji (Wodnik), wiary w siebie (Strzelec) oraz posiadania genu lidera (Baran). Jeśli marzy Ci się skok na głęboką wodę i zaangażowanie się w rzeczy, których nie robiłeś nigdy wcześniej, to jest właśnie ten moment. Połóż rękę na sercu i skacz!

 

Pełnia w Lwie, czyli jesteś Królem swojego życia!

Choć energia nadchodzącej Pełni aż iskrzy, to warto wykorzystać ten czas na krótką choćby medytację i zadanie sobie kilku naprawdę głębokich pytań. Czy jestem szczęśliwy w życiu? Czy jest w nim przestrzeń na radość? Czy zasługuję na wszystko, co najlepsze? Jakie miejsce chcę zająć w świecie, czyli co chcę i mogę zrobić dla innych?

Twoja energia, Twoje myśli i Twoje działania mają bowiem większy wpływ na cały świat, niż myślisz! Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. Pomagając innym, pomagasz sobie. Pomagając sobie, pomagasz innym. Ciesząc się życiem, uczysz innych, jak to robić. I choć Wodnik przypomina, że jesteśmy częścią większej całości, to Lew żąda, byśmy najpierw stworzyli życie pełne radości i obfitości dla siebie samych!

 

Pełnia w Lwie, czyli nauka o tym, że słońce zawsze świeci

Władcą znaku Lwa jest Słońce – źródło naszej życiowej energii. Pełnia w tym znaku przypomina nam pewną podstawową prawdę: Słońce nigdy nie gaśnie. Po prostu nie zawsze je widzimy. Dosłownie i w przenośni.

Nawet jeśli u Ciebie jest noc, to gdzieś „tam” jest dzień. Ty obracasz w głowie problemy minionego dnia przed snem, a ktoś 5 tysięcy kilometrów dalej leży wyluzowany na plaży i łapie pozytywne wibracje. Nawet jeśli gęste chmury oddzielają Słońce od Twojego wzroku, to ono i tak istnieje.

 

Bądź kim chcesz! Jesteś wart wszystkiego!

Rok 2020 to czas leczenia traum. Wyciągania z podświadomości negatywnych przekonań, które blokują nas przed cieszeniem się życiem i przed doświadczeniem pełni jego możliwości. Bez konieczności zasłużenia na tę obfitość. Bo ona już tu jest. Dostępna dla mnie i dla Ciebie. Tylko dlatego, że istniejemy.

Dlatego jeśli mierzysz się teraz ze swoimi traumami, to wiedz, że ciężka energia Koziorożca i roku 2020 przyszła „po coś”. Masz do wykonania pracę, która sprowadza się do puszczenia niepracujących przekonań wolno. Z odwagą, a może nawet i z radością. Pełnia w Lwie to promień Słońca, na który czekałeś. Który zawsze przypomni Cię, że…

Możesz żyć, jak chcesz. Możesz być, kim chcesz. Możesz kochać, kogo chcesz.

Jesteś wart miłości. Jesteś wart pieniędzy. Jesteś wart przyjaźni. I sukcesu, i zabawy, i genialnej przygody. Bo jesteś absolutnie wart dobrego życia.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments