pełnia w znaku Raka

Miłość z nieba czyli Pełnia w Raku

Zupełnie niepostrzeżenie Sezon Strzelca ma się ku końcowi! W piątek 21 grudnia późnym wieczorem Słońce opuści znak rozrywkowego Łucznika i przejdzie do stonowanego Koziorożca. W sumie ma to naprawdę sens, że Święta Bożego Narodzenia zawsze wypadają wtedy, gdy Słońce przebywa w znaku największego tradycjonalisty.

 

Oczyść się w najdłuższą noc w roku

Przesilenie zimowe utożsamiane z najdłuższą nocą na półkuli północnej to magiczny czas w astrologii. Ciemność przegrywa walkę ze światłem. To świetny czas na wszelkie rytuały oczyszczające (dosłownie i w przenośni), szczególnie że już w sobotę 22 grudnia będzie miało miejsce kolejne ważne wydarzenie astrologiczne – Pełnia w znaku Raka.

Co nas czeka w najbliższych dniach?

Pełnia w Raku wzbudzi w nas silną potrzebę, by przynależeć i być częścią rodziny. Będziemy naprawdę cieszyć się na wizję spotkań przy świątecznym stole. Wczujemy się też w atmosferę przedświątecznych przygotowań – gotowanie, ubieranie choinki i szykowanie domu na przyjście gości sprawią nam wiele przyjemności. Jeśli tylko będzie taka możliwość, warto zaprosić do świątecznego stołu kogoś, kto nie ma już bliskiej rodziny.

Miłość z nieba

Pełni będą towarzyszyć dwa harmonijne aspekty: trygon Neptuna do Wenus oraz sekstyl do Urana, a to oznacza jedno – ekscytujące niespodzianki bliskie naszym sercom. Może Wasz Ukochany zupełnie niespodziewanie przyjedzie do Was na święta? A może poznacie Tego Jedynego lub Jedyną w kolejce po choinkę? Kto wie! Atmosfera romansu pojawiającego się niczym grom z jasnego nieba wisi w powietrzu. Jeśli więc jesteście samotni, wykorzystajcie sprzyjającą astrologiczną aurę, i między kręceniem makowca a robieniem uszek, załóżcie konto na portalu randkowym a potem wyskoczcie na szybką randkę do pobliskiej kawiarni.

Święta na bogato

Warto jeszcze wspomnieć, że obecnie Jowisz połączony jest z Merkurym. Uważajcie zatem Kochani na wydatki świąteczne! Możecie mieć teraz ogroooomny gest ?. Większy nawet niż możliwości Waszego konta bankowego. Drogie prezenty zawsze w cenie, ale na świętach świat się nie kończy. To uwaga zwłaszcza pod adresem Strzelców, Ryb i Bliźniąt. Zamiast prezentów po kilkaset złotych, dajcie bliskim swój czas, uśmiech i obecność. Tego zresztą potrzebujemy teraz wszyscy! Wesołych Świąt!

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments