księżyc w znaku Panny

Księżyc w znaku Panny czyli Miss Czepialska w natarciu

Panny znane są z logicznego myślenia, skutecznego planowania i rutyny. Doskonale rozkładają skomplikowane zadania na łatwe do wykonania kroki. Ale równie dobre są w krytykowaniu siebie i innych. Jak nikt inny potrafią zrobić awanturę dosłownie o wszystko, na czele z nieodpowiednim zakręceniem tubki od pasty do zębów. W czwartek 29 listopada tuż po 12. w południe Księżyc wejdzie do znaku Panny i będzie w nim przebywał przez pełne 2 dni. Jak to wpłynie na nasze zachowanie?

 

W czwartek atmosfera może być naprawdę napięta. Łatwo będzie się z kimś pokłócić dosłownie o drobnostkę, doszczętnie psując humor sobie i wszystkim na około. Lepiej tego dnia zająć się po prostu jakąś rutynową pracą i ograniczyć liczbę możliwych punktów zapalnych w relacjach z innymi. Jeśli ktoś zalazł Ci za skórę, nie zabijaj go dziś szczerością, i nie wyliczaj mu 147 powodów, dla którego masz go dość. Weź głęboki oddech i policz do 10. A potem jeszcze raz. A potem poczekaj jeszcze kilka dni, bo teraz trudno będzie Wam konstruktywnie wyjaśnić konflikt. Uwaga ta dotyczy zwłaszcza Strzelców, Panien i Ryb urodzonych odpowiednio pod koniec listopada, lutego i sierpnia. Keep calm and carry on.

 

Mózg jak różowa wata cukrowa

Z kolei w piątek stracimy zdolność logicznego myślenia. Będziemy błądzić niczym we mgle. Księżyc ustawi się naprzeciwko Naptuna, przez co będą nami kierowały marzenia albo… złudzenia. Mówią, że fantazja jest od tego, aby bawić się na całego, ale znajdą się dużo lepsze dni na chodzenie z głową w chmurach niż akurat ten. Tak czy siak o pomyłkę lub niewłaściwą ocenę sytuacji będzie w piątek bardzo łatwo.

 

W dzień sprzątaj, a wieczorem spotkaj się z przyjaciółmi

W sobotę astrologiczna atmosfera wreszcie się uspokoi. To dobry dzień na zrobienie zaległych porządków, posprzątanie w papierach, schowkach, garażach i piwnicach, czyli tych wszystkich miejscach, do których nie zaglądamy na co dzień. Można też zrobić porządek w swoich planach i harmonogramach, a także – w emocjach i w głowie. Jeśli wszystko ogarniesz w ciągu dnia, szykuj się na miły wieczór. Około 16. Księżyc przejdzie do znaku Wagi słynącej z dążenia do harmonii i ku radości wszystkich napięcie wyraźnie opadnie.

 

0 0 votes
Article Rating

UDOSTĘPNIJ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments